Image

Breskev

Breskev je rastlina iz družine Rose. Breskev je blizu mandljevega drevesa in se razlikuje le po sadju. Ima višino 5-7 metrov. Dežela breskev velja za deželo Kitajske, kjer še vedno najdete drevesa divjih breskev..
Ta drevesa rastejo v toplih regijah Evrope, Amerike, Azije, Krima.

Plodovi breskev se razlikujejo po videzu, prehranskih in prehranskih lastnostih. Breskve so velike, ovalne ali okrogle oblike, sladke, aromatične, z žametno kožo ali pa so popolnoma gladke.

Sorte in sorte breskev

Sorta breskev narekuje značilnosti kože in njeno barvo. Barva breskev je rumena, rumeno-zelena, rumeno-rdeča, rdeča. Meso breskve je sladko, sočno, koščica pa velika, prekrita z globokimi utori..
Obstajata dve vrsti breskev - gladka (nektarine) in puhasta (navadna).

Breskve uživamo sveže ali v pločevinkah, uporablja se v živilski industriji, liker pa pridobivamo iz semen.

Sestava sadja breskev

To sadje je zdrave sestave. Del je sestavljen iz vode (83%), 15% sladkorjev, organskih kislin - vinske, jabolčne, cinhone; elementi v sledovih - fosfor, baker, mangan, cink, kalij, železo; vitamini C, K, PP, A, E, B. Breskev vsebuje tudi beljakovine, pepel, maščobe, pektin, vlaknine, eterična olja.

Semena breskev vsebuje slavni vitamin B17 in mandljevo olje. Vsebnost kalorij v breskvi 46kcal na 100g.

Breskev velja za okusno sadje. Priporočljivo je za izboljšanje apetita, zgage in zaprtja. Vitamin A v breskvi je pomemben za vid, vitamin E je močan antioksidant, vitamin K pa je bistven za preprečevanje krvnih strdkov.

Breskve spodbujajo skrivno aktivnost našega želodca, spodbujajo prebavo mastne hrane in se uporabljajo pri boleznih žolčnika, ledvic, jeter in dihal. Ker breskve vsebujejo vlaknine, uravnavajo raven holesterola.

Zdravilne lastnosti plodov breskev

Breskve so koristne v boju z nalezljivimi boleznimi in prehladi. Kalij in fosfor v sestavi breskev povečata učinkovitost, okrepita spomin. To sadje je koristno za protin, revmo.
Sadje breskev je koristno za ljudi s težavami s srčno-žilnim sistemom, tiste, ki so nagnjeni k stresu, aterosklerozi, anemiji.

Breskov sok ima izkašljevalni, antiemetični, hematopoetski, diuretični učinek. Poveča odpornost našega telesa na nastanek malignih tumorjev, upočasni proces staranja telesa.
Plodovi in ​​cvetovi breskev se uporabljajo tudi pri urolitiazi kot diuretik.

Uporaba listov breskev

Breskove liste uporabljamo tako sveže kot zamrznjene, ker so zelo zdravi. Odvar breskovih listov se uporablja kot odvajalo, lajša pa tudi bolečine v vnetem mehurju..

Kalijeve soli, ki jih najdemo v breskvi, pomagajo pri motnjah srčnega ritma. Zaradi lahko prebavljivega železa se breskve uporabljajo pri slabokrvnosti.
Infuzija breskev vsebuje cianovodikovo kislino, ki velja za nadomestek kinina. Tako ga je mogoče skrbno jemati kot antipiretik in izkašljevalec.
Infuzija je učinkovita tudi za lajšanje bolečin v ušesih. Iz decokcije listov breskev naredite kopeli za ekcem.

Zdravilne lastnosti

Olje breskovih semen je zagotovo zelo cenjeno v farmacevtski industriji. Breskve se uporabljajo za boj proti debelosti. Breskve so svoje mesto našle tudi v kozmetologiji: preprečujejo nastanek gub in starostnih peg..

Iz breskev so narejeni marmelade, konzerve, kompoti, kandirano sadje. Breskve lahko škodujejo debelosti, visoki kislosti, diabetesu mellitusu, saj vsebujejo ogljikove hidrate, med katerimi je največ sladkorja.

Breskove lupine lahko povzročijo alergijske reakcije. Vedeti morate, da so sadne koščice strupene. Z breskvami ne pretiravajte, saj vodijo v prebavne motnje..

Breskev ima sadje

Lanceolatno drevo z zaobljenimi robovi.

Rože so skoraj sedeče, rožnate, pojavijo se, preden se razvijejo listi.

Plod je okrogel, z utorom na eni strani, običajno žametno. Kost je nagubana in nabrazdana s pikčastimi jamicami.

Porazdelitev in življenjski prostor

Izvor rastline zagotovo ni znan, vendar se domneva, da je vrsta Prunus davidiana Franch, najdena na severu Kitajske (blizu Pekinga). je bodisi divja oblika gojene breskve bodisi ji je zelo blizu. Divji zgodaj v severozahodni Indiji, prodrl v Perzijo, prvič zasajen v Italiji v Evropi okoli sredine prvega stoletja.

Ločen zaradi sadja v južni Evropi, zlasti v Franciji, v toplejših predelih zmerne Azije in v ustreznem podnebju v Ameriki.

Ekonomska vrednost in uporaba

Breskev se pogosto uporablja v hrani. Severnoameriške države izvažajo velike količine sadja v pločevinkah.

Iz semen pripravimo breskov liker.

Prehranska sestava sadja

Sveže breskovo sadje
Hranilna vrednost na 100 g izdelka
Energijska vrednost 39 kcal 165 kJ
Voda88,9 g
Beljakovine0,9 g
Maščobe0,3 g
Ogljikovi hidrati9,5 g
- škrob0
- disaharidi8,4 g
- laktoza0
- prebavne vlaknine1,5 g
Retinol (vit. A)0 μg
- β-karoten162 μg
Tiamin (B1.)0,02 mg
Riboflavin (B2.)0,03 mg
Niacin (B3.)0,8 mg
Pantotenska kislina (Bpet)0,15 mg
Piridoksin (B6.)0,03 mg
Folacin (Bdevet)0 μg
Kobalamin (B12.)0 μg
Askorbinska kislina (vit. C)6,6 mg
Tokoferol (vit. E)0,7 mg
Vitamin K2,6 mcg
Kalcij6 mg
Železo0,3 mg
Magnezij9 mg
Fosfor20 mg
Kalij190 mg
Natrij0 mg
Cink0,17 mg
Mangan9 mg
Fluor4 μg
Selen0,1 μg
Vir: Podatkovna baza hranil USDA

Celuloza sadja breskev vsebuje:

Kosti vsebujejo grenko mandljevo olje in amigdalin.

Razvrstitev

Znanih je veliko sort. Obstajajo 4 razredi po sadju:

  • plodovi so žametni, celuloza se zlahka loči od koščice: prave breskve (breskve);
  • žametno sadje, meso se ne loči od koščice: pavies;
  • plodovi so goli, celuloza se zlahka loči od koščice: nektarine;
  • golo sadje, koščica se ne loči od celuloze: brinjoni, vijolice.

Meso je običajno belo, obstajajo pa breskve z rdečim mesom (sanguinoles, cardinales) in rumenim mesom (marelice, alberge).

Podvrste

Sodobna klasifikacija razlikuje med dvema ali tremi sortami vrste breskev:

  • Prunus persica var. nucipersica (Suckow) C. Schneider - nektarina;
  • Prunus persica var. persica (L.) Batsch - breskev,
    • znotraj nje ločimo obliko Prunus persica f. compressa (Loudon) Rehder;
  • Prunus persica var. potaninii Batalin (sopomenka: Amygdalus potaninii (Batalin) Yu) - Potaninova breskev ali Potaninov mandelj.

Proizvodnja

Svetovna proizvodnja breskev

(vključno z nektarinami) po letih (tisoč ton)

19655816197063711975654219807 5351985775219909397199510913200013370200517790200618 109200719 089200819.867200920315

Top 20 proizvajalcev

breskve (vključno z nektarinami; tisoč ton)

Država1985199520052009
Kitajska7072770764910 170
Italija1,4241.3281.6931.692
ZDA1 1641 1981 3021,197
Španija5476611.2611 191
Grčija5471.034864734
puran200340510547
Egipt13.267360425
Iran70160439396
Čile143275311388
Francija488529402347
Argentina287199272290
Indija6589174238
Brazilija99150235216
Mehika174120208200
Republika Koreja131129223190
Južna Afrika136184172157
Japonska205163174150
Alžirija20.3895147
DLRK85100124147
Tunizija25.48105118
Vir: Organizacija Združenih narodov za prehrano in kmetijstvo

Galerija

Povezave

  • Breskev: informacije na spletni strani GRIN
  • Peach // Enciklopedični slovar Brockhaus in Efron: V 86 zvezkih (82 zvezkov in 4 dodatna). - SPb., 1890-1907.

Fundacija Wikimedia. 2010.

  • Češnja
  • Ruski bilten

Oglejte si, kaj je "Peach" v drugih slovarjih:

Peach - pridobite veljavno promocijsko kodo Pharmacosmetica na Academician ali kupite breskev s popustom pri prodaji Pharmacosmetica

Breskev - breskev. Sadje in poganjki s cvetjem. BRESKVA, rod lesnih rastlin (družina Rosaceae). 6 vrst, na Kitajskem. V kulturi (približno 5 tisoč let) navadna breskev, ki jo gojijo tudi v južni Evropi, v ZDA, na Japonskem, v Turčiji, Zakavkazju, Srednji Aziji...... Ilustrirani enciklopedični slovar

BRESKVA - mož. Drevo in sadje Persica vulgaris; drevo, met, (bruskina); njegovo suho sadje, je šepetalo. Breskev. Barva breskve, bledo vroča. Divja breskev, rastlina Amygdalus nana, stročnice, kalmiški oreški, zajec Peach,...... Dahlov razlagalni slovar

BRESKVA - (Persica), rod lesnih rastlin družine. roza. H. 5 10 m. 6 vrst, na Kitajskem. Rastejo v gozdovih in grmovju na gorskih pobočjih. V zmernih in subtropskih državah. pasovi kot sadni pridelek gojijo P. navadnega (P....... Biološki enciklopedični slovar

BRESKVA - (lat.pesca). 1) rast. od. mandljeva drevesa, od tega. roza, gojimo v rastlinjakih. 2) mesnat sadež s semeni, prekrit s puhom. Slovar tujih besed, vključenih v ruski jezik. Chudinov AN, 1910. breskev breskev, m. [Lat....... Slovar tujih besed ruskega jezika

breskev - deklica, sadje, perzijska mačka, drevo, šepetano, perzijsko, nektarina Slovar ruskih sopomenk. breskev n., število sopomenk: 14 • bruskvina (3) •... Sinonimni slovar

Breskev je južno sadno drevo družine Rosaceae, ki daje sočno mesnato sadje s puhasto kožico in velikimi kostmi, ki se uporablja tako sveže kot v obliki sokov, kompotov in konzerv. Slovar kulinaričnih izrazov. 2012... Kulinarični slovar

breskev - pogosta: 1 ?? cvetoči poganjki; 2 ?? cvet (narezan); 3 ?? veja s sadjem; 4 ?? sadje (izrez). breskev (Persica), rod lesnih rastlin iz družine vrtnic, sadni pridelek. 6 vrst, na Kitajskem. P. vulgaris... Kmetijstvo. Velik enciklopedični slovar

BRESKVA je rod dreves iz družine vrtnic, sadni pridelek. 6 vrst. Gojene sorte spadajo med navadne breskve. Gojene na jugu Evrope, v ZDA, na Japonskem, v Turčiji, na Kavkazu, v sredo. Azija, Moldavija, Krim. V sadju, sladkorju, organskih kislinah,...... Veliki enciklopedični slovar

BRESKVA - BRESKVA, breskev, mož. (lat. persicus perzijsko). 1. Mehko, sočno mesnato sadje s puhasto rumenkasto rdečo lupino in nabrano kostjo. 2. Drevo iz tega. roza, ki nosi te plodove in je gojena v toplih deželah (bot.). Pojasnjevalni...... razlagalni slovar Ushakov

BRESKVA - BRESKVA, ah, mož. Južno sadno drevo sem. rožnato, daje sočno mesnato sadje s puhasto lupino in veliko koščico, pa tudi zelo sadje. Lica kot str (Rdeča, s puhom). | prid. breskev, oh, oh. P. marmelada. Pojasnjevalni slovar Ozhegova......... Pojasnjevalni slovar Ozhegova

Breskev

Breskev, breskev - rastlina iz družine Pink, podvrsta mandljev. Zelo blizu mandljevega drevesa, od katerega se razlikuje le po sadju.

Breskev je toplotno, ne zelo visoko drevo, ki tvori široko krošnjo, ima suličaste liste z neravnim robom in skoraj sedeče rožnate cvetove, ki se pojavijo pred razvojem listov. Sadje, breskev - ko dozori, je zelo sočno, okroglo, z utorom na eni strani, običajno žametno. Kamen je naguban in z pikčastimi jamicami. Plodovi dozorijo julija in avgusta.

Domača dežela breskev naj bi bila severna Kitajska, v Evropi pa so se prvič odločili, da jo bodo gojili v Italiji..

Rastlina se goji v zmerno toplem ali subtropskem podnebju, glavne zasaditve breskev so skoncentrirane na Kavkazu, v Srednji Aziji, na južni obali Krima, v Moldaviji, v Ukrajini, na jugu Kazahstana, v Armeniji, v Gruziji in tako naprej..

Uporabne lastnosti breskev

Zreli plodovi breskev vsebujejo: sladkorje (do 15%), organske kisline (cinchona, jabolčna, vinska, citronska itd.), Eterično olje, minerale (kalij, kalcij, železo, baker in drugi), askorbinsko kislino (vitamin C), Vitamini skupine B, provitamin A, pektinske snovi. Plodovi breskev vsebujejo veliko karotena, zlasti rumeno obarvanih sort.

Semena breskev vsebujejo do 60% maščobnega olja z značilnim mandljevim vonjem, eterično olje (grenko mandljevo), amigdalin glikozid, ki je nosilec mandljevega vonja.

Plodovi breskev so diuretik in blago odvajalo. Organske kisline in eterično olje, ki jih vsebuje sadna kaša, spodbujajo izločanje želodca, izboljšajo prebavo in povečajo apetit. Zaradi visoke vsebnosti mineralov v breskvah (železo, baker in drugi) se uporablja pri zdravljenju slabokrvnosti in gastritisa. Tudi celuloza sadja vsebuje kalijeve soli, ki so indicirane za nepravilen srčni ritem in druge bolezni srca..

V primeru motenj srčnega ritma, anemije, želodčnih bolezni, z nizko kislostjo, z zaprtjem, vzemite 1/4 skodelice breskovega soka 15-20 minut pred obroki.

Plodovi breskev so bogati z vitamini, zato jih je priporočljivo uporabljati kot preventivni ukrep proti prehladu, nalezljivim boleznim, pomanjkanju vitaminov; vitamini imajo adaptogeni učinek, to pomeni, da pomagajo telesu, da se prilagodi škodljivim vplivom okolja.

Sveže sadje breskev vsebuje veliko sladkorjev (suho sadje vsebuje do 70-80% sladkorja), zato je to sadje kontraindicirano pri diabetesu in debelosti.

Poleg samih plodov se v ljudski medicini za revmo in bolezni prebavil uporablja tudi odvar breskovih listov in cvetov. Sveži cvetovi breskev so dober diuretik, semena imajo antihelmintske lastnosti delovanja.

Nevarne lastnosti breskev

Uporaba breskev je prepovedana za debelost in diabetes mellitus zaradi visoke vsebnosti ogljikovih hidratov in sladkorja v tem izdelku.

Poleg tega so možne alergije na breskev, še posebej, če imajo žametno površino s cvetnim prahom. Vedeti morate tudi, da so semena breskev strupena..

Prekomerno uživanje breskev lahko povzroči disbiozo in črevesne motnje. Poleg tega ni priporočljivo zlorabljati breskev z visoko kislostjo, da ne bi povzročali zapletov..

Ne jejte sadja z zgrčenimi ali posušenimi semeni, zlasti za otroke, saj so jih najverjetneje čim dlje hranili s kemikalijami.

Breskve imajo tudi vznemirljiv učinek, zato so nezaželene za ljudi z razdražljivim živčnim sistemom..

Ta video vam bo povedal, kako posaditi breskve, da poberete čim večjo letino. Še posebej bo všeč ljubiteljskim vrtnarjem..

Breskve

Breskev je odlično poletno sadje, zelo sočno in poteši žejo. S svojim imenom pogosto zavede svoje občudovalce, ker njegova domovina ni Perzija

Breskev je odličen poletni sadež z odličnimi organoleptičnimi lastnostmi, zelo sočno in dobro poteši žejo.

Običajno sadje dobi ime po državi, ki je njihova domovina, ali po nečem, kar je z njo povezano (na primer datumi iz Fenike itd.). Breskev s svojim imenom pogosto zavede svoje občudovalce, ker njena domovina ni Perzija. Pravzaprav je domovina tega sadja Kitajska, v Perziji pa tudi v Grčiji, Rimu in drugih evropskih državah se je pojavil šele v 1. stoletju našega štetja..

V domovini breskve - na Kitajskem - velja za simbol nesmrtnosti. Z Bližnjega vzhoda breskev vstopi v Perzijo (ki ji dolguje moderno ime - Prunus Persica - perzijska sliva) in se od tam, ko Aleksander Veliki osvaja nova ozemlja, širi v sredozemske države.

Ljubitelji breskev ne trpijo za boleznimi srca in ožilja, demenco, pozabljivostjo, saj sadje vsebuje veliko kalija in fosforja. Kot veste, ti elementi izboljšajo delo ne le možganov, ampak tudi na splošno krepijo stene krvnih žil. Če imate presnovne motnje ali anemijo, so breskve nujno v vaši prehrani. Navsezadnje imajo toliko železa - praktično glavnega elementa človeške krvi.

Vsakodnevno uživanje breskev pomaga razbremeniti čustveno in živčno napetost. Zreli plodovi breskev vsebujejo naslednja hranila: vitamini B, vitamin C, kalij, magnezij, železo, fosfor, baker, pektin in veliko karotena. Iz semen breskev so narejena različna olja z mandljevim vonjem. Tako se breskve uporabljajo tudi v kozmetologiji..

Sorte se razlikujejo po videzu, barvi mesa (bela ali rumena), vrsti kamna.

Koščice v različnih sortah breskev so na celulozo pritrjene na različne načine, zato jih delimo na sorte z zaostalim in nezaostajajočim kamnom. Obstajajo štiri glavne vrste: gladka in žametna z ločevalno kostjo in enaka, vendar z nerazdelilno.

Sadna kaša je v različnih barvah - rumena, roza, oranžna in bela. Bela velja za najbolj občutljivo, kot na primer pri ód sorti. Od sort z dobro ločenim kamnom lahko ločimo narinji, ki rastejo na Kavkazu. Ima rumeno rumeno lupino z rdečkastimi sodi, meso pa je temno rumene barve z rdečim oreolom okoli semena. Pri sorti zafrani, majhni, rahlo sploščeni, oranžni je koščico težko izvleči iz plodov. Okus te sorte je bolj grob, a zelo aromatičen, naredi čudovito marmelado. V zadnjem času je figova breskev zelo priljubljena - zelo nežna, sladka in močno sploščena s palic.

Rumena breskev ima visoko sočnost, aromo in rahlo kiselkast okus. Kot nalašč za pripravo sladic, konzerv in prigrizkov, pa tudi kompotov v pločevinkah.

Breskev z belim mesom je zelo aromatična, ima bolj vlaknato strukturo, koščice je težko ločiti od celuloze. To zelo sladko sadje je odlična sestavina sadnih solat..

Iz breskev lahko pripravite številne čudovite jedi - marmelade, marmelade, kompote, solate, pite, pecivo in celo juhe.

V Franciji imajo radi to sadje. Breskve v belem vinu v Provansi ali ocvrte na olju z murceaujem v Burgundiji. In tudi breskev brulee - pečene breskve s karamelno skorjo, breskov sorbet, žele, sufle, piškoti. V Nemčiji ocvrte breskve okrasimo s svinjskimi ledvicami in šunko. V Iranu pečejo breskve z jagnjetino. V Italiji je polnjen s piškoti amaretti, dodan nadevu za krešpelj - tanke palačinke, marinirane v Marsali, narejene granita in semifredo. Na Češkem pripravljajo cmoke in cmoke z breskvami. V Veliki Britaniji iz breskev pripravljajo pudinge in drobljenje. V Španiji breskve ocvrejo, namočijo v žganje in iz njih pripravijo palačinke. V Aragoniji melokotoni al vino tinto - breskve, kuhane v rdečem vinu in postrežene z vinskim sirupom.

Breskve so v beli sangriji nujne. To sadje daje izvrstno breskovo žganje in likerje. Najbolj znane breskove jedi so breskve Melba in koktajl Bellini.

Vsako pecivo z breskvami je odlično, pa naj bo to flip ali šarlotna pita, maslen biskvit z rezinami breskev ali razkošen tart, v katerem so polovice breskev položene na aromatično mandljevo kremo..

Pecivo z breskvami lahko okrasi našo mizo vse leto: na vrhuncu sezone kupujemo sveže sadje, ves preostali čas uporabljamo konzervirano. In če je z breskvami, kuhanimi v lahkem sirupu, vse preprosto in jasno, potem boste morali poigrati s svežimi. V večini primerov jih bo treba olupiti, sicer obstaja velika verjetnost, da bodo med postopkom pečenja izginile, kar bo pokvarilo videz torte. Kožo zelo zrele breskve lahko enostavno odstranite tako, da jo preprosto odtrgate z majhnim nožem. V vseh drugih primerih sadje za nekaj sekund potopite v vrelo vodo in nato takoj prenesite v ledeno mrzlo vodo. Po takih vodnih postopkih je breskev enostavno olupiti..

Pri pecivu z breskvami, ko koščke sadja vmešamo neposredno v testo (kolački, kolački), je dobro, da iz breskev odstranimo odvečno vlago. Olupljene breskve preprosto za minutko položite na rezine v mikrovalovno pečico. Breskev bo postala bolj suha, zbere sok, ki se je ločil, in z njo nadomestite del tekočine, predvidene v receptu.

Breskve seveda niso le nadev za peko ali podlaga za marmelado in kompot. Breskve so odlična sestavina za sladkarije, ki sadnim solatam, palačinkam, sladoledu in masleni kremi dodajo nežne okuse. Le malo pri nas ve, da so breskve primerne za mesne in perutninske jedi, dodajajo jih pečenkam, enolončnicam, kombinirajo z modrimi siri in z njimi pripravljajo omake..

Pri nekaterih jedeh boste morali lupino olupiti. Z breskev nadaljujte na enak način kot s paradižnikom: sadež oparite in nato potopite v hladno vodo. Po tem se lupina hitro in enostavno odstrani..

Teža breskve s srednje koščicami je 115 g, upoštevajte to pri branju receptov.

Glavna sezona breskev v Rusiji je avgust, obstajajo pa tudi zgodnje sorte, ki začnejo zoreti julija..

Zrele breskve ni težko izbrati. Izžareva močan, živahen vonj in rahlo odskoči, ko ga nežno stisnete na dlani.

Ose in čebele se zelo dobro spoznajo na zrele breskve. Prosto kupite sadje, na katerem sedijo.

Če še vedno naletite na ne prav zrele breskve, ne bodite razburjeni. Lahko dozorijo, če jih nekaj dni hranimo na sobni temperaturi. Postopek zorenja lahko celo pospešite tako, da breskve daste v papirnato vrečko z bananami.

Strokovnjaki še pravijo, da so najbolj okusne breskve vedno rahlo nepravilne. Lahka asimetrija je dobra ne samo v umetnosti.

V trgovini, zlasti izven sezone, običajno kupimo sadje, ki je že bilo kemično predelano: da se breskve ne poslabšajo, do nas prihajajo iz oddaljenih držav, jih na cesti zdravijo s plinastimi žveplovimi konzervansi, ki tudi omogočajo zorenje sadja na poti. Če želite vedeti, kako močno je bilo sadje predelano, zlomite enega od njih. Če pretiravate s kemično zaščito, bo kost v notranjosti suha in skrčena. Iz takšnih breskev lahko naredite kompot, pito, marmelado. Glavna stvar je, da jih ne jemo surove. Vsaj ne za otroke. Če breskova kost ostane nepoškodovana - jejte in uživajte, le jo obvezno operite pred jedjo. Na splošno, če kupujete breskve v trgovini, upoštevajte enake smernice kot pri nakupu na trgu..

Vsako pecivo z breskvami je super, pa naj bo to prevrnjena pita ali šarlota, piškot z maslom.

Pijače iz breskev so na voljo za vsak okus, od izvrstnega koktajla Bellini do.

Najpogostejši pripravki iz breskev so kompoti in konzerve. To je znano in razumljivo..

Breskve seveda niso le nadev za peko ali podlaga za marmelado in kompot..

Sezona breskev se začne avgusta in traja do konca septembra, breskve pa so dobre tako same kot tudi.

Opis breskve, fotografije cvetov in plodov breskev, sorte, priljubljene v Rusiji

Morda je skoraj vsak ljubiteljski vrtnar sanjal o breskvi na svojem spletnem mestu. Vendar pa so posebnosti njegovega gojenja to omogočale le v južnih predelih države. Toda rejci so uresničili sanje in danes ima breskev veliko sort, ki se razlikujejo glede zorenja, okusa, odpornosti proti zmrzali in obliki breskve. Spodaj si oglejte najboljše sorte breskev.

Zori zgodaj

Zgodaj dozorele breskve imajo svetlo rumeno celulozo z izrazitim sladkastim okusom. Plodovi začnejo dozorevati do konca junija in zorijo do 20. julija.

Puhasto zgodaj

  • višina manjša od 3 m;
  • širok ovalni;
  • razvejani;
  • roza cvetovi.
  • teža do 100 g;
  • širok ovalni;
  • lupina je zelenkasta z rdečim rdečilom;
  • sladka kaša z gostimi vlakni;
  • majhna kost.

Namen - jedilnica. Ima povprečen donos in precej šibko odpornost na nižje temperature in zmrzali. Dovzetni tudi za glivične bolezni.

Grisborough

  • zelo veliko;
  • razvejano;
  • podolgovate;
  • velika socvetja.
  • tehten;
  • ovalna;
  • gosta skorja;
  • bledo zelena z vijoličnim rdečilom;
  • okusna, sladka in vlaknasta celuloza;
  • prijetna osvežilna aroma.

Namen - jedilnica. Ima visoko odpornost proti zmrzali, bogat pridelek in nepozaben okus. Če ni ustrezne nege, se listi zvijejo. Sadje ni prenosljivo.

Dagestansko zlato

  • višina manjša od 3 m;
  • kroglasta krona;
  • razvejani;
  • debel.
  • ovalna;
  • podolgovate;
  • teža največ 100 g;
  • rumenkast odtenek s karminskimi madeži;
  • lupina z nizko gostoto;
  • majhna kost;
  • trpka kaša z močno počutenimi vlakni.

Namen je univerzalen. Ima majhen donos, ima pa tudi dokaj dobro odpornost proti zmrzali, različnim vrstam bolezni in škodljivim žuželkam.

Najljubši Morettini

  • višina najmanj 3 m;
  • razvejani;
  • zvončasti cvetovi.
  • sferična;
  • lupina z visoko gostoto rumenkastega odtenka z rdečim rdečilom;
  • najbolj občutljiva bež kaša;
  • srednje vlaknine,
  • sočno in aromatično,
  • majhna kost.

Namen je univerzalen. Ima visoko odpornost na zmrzal in nizke temperature. Daje stabilno in obilno letino. Dovzetni za glivične okužbe, zlasti za moniliozo.

Kijev zgodaj

  • miniaturna;
  • sferična;
  • nizka gostota krošnje;
  • razvejani;
  • višina do 2 m.
  • sladka vlaknasta celuloza;
  • trpka konsistenca;
  • ohlapna koža bledo bež odtenka s škrlatnim rdečilom;
  • sferična;
  • teža do 110 g;
  • majhna kost.

Namen je univerzalen. Ima visoko odpornost proti zmrzali in boleznim. Obilna letina. Nagnjeni k kodrastim listjem. Praktično neločljivo meso od kože.

Beli labod

  • višina največ 3 m;
  • sferična;
  • razvejano.
  • tehten;
  • teža največ 200 g;
  • širok ovalni;
  • kremasta skorja z rdečim rdečilom;
  • belkasta kaša s šibkimi vlakninami;
  • prijetna aroma medu;
  • majhna kost.

Namen je univerzalen. Ima visoko odpornost na suho vreme in zmrzal. Praktično ni dovzetna za glivične bolezni. Plodovi imajo dokaj nizko prevoznost.

Redhaven

  • višina do 5 m;
  • kroglasta krona;
  • listje temno zelenega odtenka;
  • srednje veliki cvetovi.
  • teža od 150 do 200 g;
  • ovalna;
  • rumenkasto rdeč odtenek;
  • lupina z visoko gostoto;
  • vlaknasta tekstura;
  • koničasta kost.

Namen je univerzalen. Primerno za konzerviranje. Bogata in stabilna letina. Ima visoko odpornost proti zmrzali. Plodovi so prenosljivi. Nagnjeni k zavihanju in glivičnim okužbam.

Kako skrbeti in kako gnojiti

Skrb je sestavljena iz obrezovanja, zalivanja, boja proti vsem vrstam bolezni in škodljivcev. Breskeva neprestano prenaša sušo, razvoj in rodnost pa sta zavirana. Če torej dežja že dolgo ni, vsaka 2 tedna pod drevo vlijemo 2 vedri vode s temperaturo približno 25 stopinj. Zalivanje preveč obilno, zlasti med zorenjem, lahko privede do razpok.

Pri spomladanskem kopanju mesta se pod drevesa vnesejo gnojila, ki vsebujejo dušik, za boljši razvoj in oblikovanje obilnega jajčnika. Jeseni se ne uporabljajo mineralna gnojila, le organske snovi in ​​nato enkrat na 2 leti.


Drevesa je treba redno obrezovati

Za zimo je priporočljivo zaščititi prtljažni krog in korenine pred glodalci s širjenjem smrekovih vej naokoli. Deblo drevesa je ovito s strešnim materialom ali krpami.

Svet. Pri pripravi na zimo uporabite ta način zaščite mladega drevesa: na straneh izkopljemo 2 opore, nanje položimo vrečko, ki pokriva celotno sadiko. Po robovih potresemo zemljo. Naredite nekaj lukenj - drevo mora dihati.

Če želite dolgo časa dosegati dobre donose, je treba obrezovanje breskev. V tem primeru se uporablja več vrst tega postopka:

  1. Oblikovanje, povečanje rodnosti in kakovosti pridelka. Krono bi morali začeti oblikovati že pri sajenju drevesa..
  2. Redčenje, ki daje priložnost za razvoj močnih poganjkov.
  3. Rekonvalescent, ko spomladi odstranimo bolne ali zamrznjene veje.
  4. Pomlajevalno sredstvo za pomlajevanje breskev, starejših od 7 let. Spodbuja obilno plodovanje.

Srednje zorenje

Sorte breskev sredi sezone običajno dozorijo okoli sredine avgusta in lahko trajajo do konca septembra. Roditi se začne nekje v 3-4. Letu sajenja.

Stavropol roza

  • nerazvejena;
  • višina največ 4 m;
  • masivni listi;
  • miniaturna vijolična socvetja.
  • belkasta vlaknasta celuloza;
  • okrogla oblika;
  • ohlapna, bledo zelena lupina s škrlatnim rdečilom;
  • kiselkast pookus;
  • majhna zelenkasta kost.

Namen - jedilnica. Daje bogato letino. Zelo odporen na nizke temperature. Dovzetni za glivične bolezni. Počasnejša rast plodov med sušo. Potrebno je stalno redčenje.

Veleposlanik miru

  • cvetje v obliki zvončkov;
  • razvejani;
  • bujna zaobljena krona.
  • rumenkasta kaša;
  • gosta, izrazita vlakna;
  • teža doseže 160 g;
  • okrogla;
  • velika kost, slabo ločena;
  • nežen sladkast priokus.

Namen - jedilnica. Visoka odpornost na nizke temperature in odpornost na bolezni in škodljive žuželke. Obilna letina. Breskve dobro prenašajo prevoz in imajo dolg rok uporabnosti.

Grivna

  • živahno;
  • sferična;
  • višina manjša od 3 m;
  • razvejano.
  • majhna;
  • teža doseže 90 g;
  • rumenkasto z žametno teksturo;
  • sočna celuloza;
  • majhna kost.

Namen - jedilnica. Visoka odpornost na nizke temperature in bolezni (zlasti pepelasto plesen). Breskve dobro prenašajo dolgotrajen prevoz. S pravilno oskrbo začne roditi sadove pred rokom.

Ruby Prince

  • živahno;
  • šibka krona;
  • veliki listi.
  • teža lahko doseže 170 g;
  • rubin ali bordo;
  • trpka vlaknasta celuloza;
  • trpek priokus;
  • sferična;
  • kost praktično ni ločena.

Namen je univerzalen. Ima dokaj dobro imunost na glivične okužbe in nizke temperature. Dolg rok uporabnosti. Dobra predstavitev. Nagnjeni k kodravosti. Ne prenašajte prepiha.

Figova breskev

  • višina doseže 5 m;
  • rožnato;
  • razvejani;
  • lila cvetovi, ki spominjajo na šipek;
  • suličasti listi.
  • v obliki diska;
  • sladkast in trpek priokus;
  • oranžno-rdeča z rdečim rdečilom;
  • lupina srednje gostote;
  • teža do 170 g;
  • majhna kost, ki se praktično ne odtrga od celuloze.

Namen figove breskve je miza. Ima nizko imunost na zmrzal in glivične okužbe. Plodovi niso prenosljivi in ​​imajo dokaj kratek rok trajanja..

Kardinal

  • debela okrogla krona;
  • nizka višina;
  • podolgovati listi.
  • teža največ 150 g;
  • oranžna, skoraj rdeča odtenek;
  • izrazita aroma;
  • sočna vlaknasta celuloza;
  • kiselkast pookus;
  • enostavno odstranljiva majhna kost.

Namen je univerzalen. Povprečna odpornost na nizke temperature. Potrebuje izolacijo pred zmrzaljo. Letina je povprečna. Praktično ni dovzeten za bolezni (zlasti pepelasto plesen), ima odlično odpornost na škodljive učinke škodljivcev žuželk.

Kremlj breskev

  • visok;
  • razvejano;
  • ovalna ali zaobljena krona.
  • oranžni odtenek s škrlatnim rdečilom;
  • teža do 200 g;
  • gosta celuloza;
  • zaokroženo;
  • ne izrazita sočnost;
  • sladek mehak okus;
  • tanka lupina;
  • enostavno odstranljiva majhna kost.

Namen - jedilnica. Ta sorta se popolnoma prilagodi kateri koli temperaturi in je zelo odporna na različne bolezni. Zahtevno za hranjenje. Obilna letina. Negativno reagira na preplavljanje.

Zlata Moskva

  • višina doseže 3 m;
  • kroglasta krona;
  • roza cvetovi;
  • suličasti listi.
  • rumenkasto bež kaša;
  • visoka vsebnost sokov;
  • izrazit sladkast pookus;
  • majhna kost, enostavno odstranljiva;
  • gosto kožo.

Namen je univerzalen. Bogata in redna letina. Visoka odpornost proti zmrzali. Odlična predstavitev. Plodovi dobro prenašajo prevoz. Odpornost na glivične bolezni, zlasti ne dovzetne za pepelasto plesen.

Sibirski

  • višina lahko doseže 5,5 m;
  • gosto listje;
  • zaobljena krona.
  • najbolj nežna sočna celuloza;
  • zaokroženo;
  • rumenkasto z roza rdečico;
  • aroma svežega medu;
  • lahko snemljiva kost;
  • teža do 70 g.

Namen - univerzalni, kot nalašč za ohranjanje. Srednji, a reden donos. Zelo odporen na nizke temperature. Kratek rok uporabnosti (manj kot 14 dni).

Donskoy

  • rožnato;
  • višina do 4 m;
  • Srednja višina;
  • čedna ovalna krona.
  • teža do 80 gramov;
  • kremasta kaša;
  • rumenkasto-škrlatna lupina;
  • lahko snemljiva kost;
  • blag sladkast priokus.

Namen - ohranjanje. Uporablja se za pripravo marmelad in konzerv. Visoka odpornost proti zmrzali. Obilna letina. Boji se suše, zato je potrebno redno zalivanje. Ni dovzeten za kodravost in glivične bolezni.

Collins

  • višina največ 3,5 m;
  • sferična;
  • zeleni podolgovati listi.
  • teža do 155 g;
  • bledo oranžna z rdečim rdečilom;
  • izrazito žametno;
  • kost je slabo ločena;
  • dišeča.

Namen je univerzalen. Plodovi so prenosljivi in ​​imajo dolgo življenjsko dobo. Praktično ni dovzetna za glivične bolezni. Listi se z malo pozornosti zvijejo. Zahteven do hranjenja.

Saturn

  • rožnato;
  • razvejano;
  • posamezne rože;
  • majhni listi;
  • živahno.
  • teža doseže skoraj 100 g;
  • v obliki diska;
  • kremni odtenek;
  • vlaknasta in trpka pulpa;
  • začinjen okus;
  • majhna kost.

Namen - jedilnica. Ima dokaj visoko odpornost proti zmrzali. Značilen je povprečni donos. Breskve dobro prenašajo prevoz. Visoka predstavitev.

V katerem letnem času posaditi breskev?

Sajenje breskev je odvisno od podnebja rastnega območja. Čim dlje živite na severu, bolj racionalno bo saditi spomladi ali poleti, da se drevo ukorenini in raste. Če živite na jugu, je bolje, da drevesa sadite bližje jeseni..

Mesto pristanka mora biti dobro osvetljeno, povišano in zaščiteno pred vetrom. Drevo mora biti nameščeno na neki razdalji od drugih dreves (vsaj približno tri metre v različnih smereh od sadike). Drevo slabo uspeva na tistih območjih, kjer so rasle jagode, rastline družin nočnih senčnic in melon, lucerna, detelja, saj se lahko bolezni breskev razvijejo z vertikilozo (glivična bolezen, ki se kaže v pojavu "ožganih" venečih listov z rumeno barvo). Da bi se izognili okužbi sadike z glivičnimi hifami, je priporočljivo saditi le 3-4 leta po zgornjih posevkih.

Značilnosti sajenja drevesa spomladi

Glavno pravilo sajenja breskev je pravilno in ob pravem času izkopati jamo. Dlje ko je luknja izkopana pred sajenjem, boljša bo kakovost tal..

Najbolj ugoden čas za kopanje temeljne jame je jesen, če želite drevo spomladi posaditi. V središču luknje na dnu je zaboden kol tako visoko, da gleda nad zemljo.

Nato morate zemljo napolniti s hranili na drsniku v središču jame. Če je zemlja rodovitna, se ji dodajo izključno mineralna gnojila in pepel. Če je zemljišče na lokaciji osiromašeno, se iz jame odstrani zgornja plast zemlje, doda se mu gnoj, humus ali kompost od približno 4 do 8 kg, pognoji se tudi z lesnim pepelom, superfosfatom in kalijevim kloridom ter temeljito premeša..

Pri nakupu sadike breskev povprašajte prodajalca, v kakšnih pogojih je bila gojena, da boste drevo čim bolj prilagodili vaši zemlji. Preverite tudi koreninski sistem sadike. Če želite to narediti, morate odščipniti kos lubja in preveriti barvo korenike: če je zelena, je breskev mlada. Ne pozabite, da je najbolje kupiti enoletne sadike, saj se dobro ukoreninijo.

Po nakupu sadike jo je treba postaviti na gomolj v središču jame, previdno poravnati njene korenine in jo posuti z zemljo. Po vsem tem bi moralo biti mesto sajenja nekoliko višje od površine ostale zemlje. Tla je treba poteptati od obrobja do središča, torej od najbolj oddaljenih delov korenine do debla, in jih obilno zalivati ​​s tremi do štirimi vedri vode. Ko se voda vpije in zemlja se usede, je priporočljivo, da sadike breskev privežemo na kol, ki je bil nameščen po izkopu jame. Nato lahko prostor napolnite z gnojem do 10 cm, vendar pazite, da ne pride v stik s samim deblom. Značilnosti sajenja sadike breskev jeseni

Če ste se jeseni odločili za sajenje breskev, potem ste se pravilno odločili ob upoštevanju časa kopanja jame. Pred nakupom sadike morate izkopati luknjo 15-20 dni pred sajenjem. Druga značilnost je, da se v zemljo mešata izključno pepel in mineralna gnojila. Tla z nečistočami, pa tudi spomladi, vlijemo z drsnikom v središču luknje. Zaporedje sajenja se ne razlikuje od spomladanskega. Toda po tem, ko se zemlja izsuši, je treba drevesno deblo zaviti 20-30 cm od tal, pred hladnim zajetjem pa je treba deblo zaviti v metelino, ki je v njem predhodno naredila luknje za prezračevanje z južne strani.

Pozne, odporne proti zmrzali sorte

Pozne sorte breskev, ki imajo dokaj dobro odpornost proti zmrzali, dozorijo šele v začetku jeseni. Nabiranje teh sort lahko opravimo do začetka oktobra.

Jaminat

  • višina manjša od 3 m;
  • sferična;
  • razvejano;
  • gosto listje.
  • podolgovate, ovalne;
  • teža največ 160 g;
  • rumenkast odtenek z rdečim rdečilom;
  • meso bledo oranžnega odtenka;
  • močna lupina;
  • trpko-sladek okus.

Namen je univerzalen. Za to sorto je značilen dokaj visok in reden donos. Ima pa zmerno odpornost na nizke temperature..

Elbert

  • višina manjša od 3 m;
  • sferična;
  • razvejano;
  • oljčni listi;
  • rože v obliki zvončkov.
  • teža do 150 g;
  • sferična, rahlo podolgovata;
  • svetlo oranžna z rožnato rdečico;
  • bledo bež kaša;
  • vlaknasta tekstura;
  • okusen in aromatičen;
  • enostavno odstranljiva velika kost.

Namen - jedilnica. Ta sorta breskev je dovzetna za različne bolezni, vendar ima visoko odpornost proti zmrzali in nizkim temperaturam. Povprečni donos.

Iranski pozno

  • višina manjša od 3 m;
  • sferična;
  • gosto listje.
  • žvečilni kamen;
  • rumenkasta lupina z roza rdečilom;
  • najbolj občutljiva vlaknasta tekstura;
  • ne izrazit sladek okus.

Namen - jedilnica. Obilna letina. Ima povprečno odpornost na zmrzal in temperature pod ničlo. Zaradi šibkih zaščitnih lastnosti je dovzeten za glivične okužbe. Plodovi so prenosljivi.

Bes

  • višina manjša od 3 m;
  • razvejano;
  • gosta, površna krona;
  • bledo zeleni listi.
  • tehten;
  • teža od 250 do 450 g;
  • rdeča lupina;
  • nežna in sladka kaša;
  • majhna kost, ki se enostavno odlepi.

Namen - jedilnica. Ima visoko odpornost na nizke temperature. Visoka predstavitev. Plodovi so prenosljivi in ​​imajo dolgo življenjsko dobo. Daje bogato letino.

Zmrzal

  • višina manjša od 3 m;
  • nerazvejena;
  • sferična;
  • podolgovati listi.
  • tart in sladka kaša;
  • rumenkasto oranžen odtenek;
  • pookus s kančkom kislosti;
  • teža doseže 200 g;
  • žvečilni kamen.

Namen je univerzalen. Ni predmet curl listov. Dobra odpornost na različne glivične okužbe in nizke temperature. Odlična predstavitev. Srednja do redna letina.

Veteran

  • sferična;
  • ovalni listi;
  • višina največ 4 m;
  • gosto listje;
  • razvejano.
  • sferična;
  • teža doseže 180 g;
  • rumen odtenek;
  • vodna kaša;
  • sladkast okus s kančkom kislosti.

Namen - jedilnica. Zelo odporen proti zmrzali. Visoka in redna letina. Plodovi so prenosljivi. Praktično ni dovzeten za bolezni. Srednji donos.

Pravila za nego rastlin

Do 5. leta starosti je treba drevo zalivati ​​zelo obilno: približno 4-5 vedrov vode na drevo. Da se vlaga ohrani dlje, lahko območje v bližini trupa zastiramo ali zasujemo. Spomladi je treba gnojiti z dušikovimi gnojili, poleti pa s fosforjem.


Zrela figova breskev

Obrezovanje se izvaja predvsem za odstranjevanje vej, ki rastejo znotraj drevesa. Morali bi ravnati previdno, saj so veje rastline zelo krhke. Roka naj vedno drži podnožje veje..

Pomembno! Za zimo je prtljažni obroč prekrit s plastjo humusa, sam deblo pa je ovito z agrotekstilom. To bo drevo zaščitilo pred zmrzovanjem in škodljivci. Spomladi morate pobeliti deblo sadike.

Prvaki v odpornosti proti zmrzali

Tiste sorte breskev, ki imajo najvišjo odpornost proti zmrzali, dozorijo šele septembra. Trgatev teh sort izvedemo do konca meseca ali sredi oktobra..

Babilonski

  • živahno;
  • rožnato;
  • cvetovi lila;
  • nerazvejena.
  • težka, teža lahko doseže 300 g;
  • rumena celuloza;
  • gosta vlaknasta tekstura;
  • kost srednje velikosti;
  • sladko-kisel okus;
  • kost skoraj ni ločena.

Namen je univerzalen. Ima visoko odpornost na nizke temperature. Plodovi so prenosljivi in ​​imajo dokaj dolg rok uporabnosti. Visoki donosi.

Sočno

  • rožnato;
  • okrogla krona;
  • razvejano.
  • bež-zelena lupina;
  • gosta vlaknasta celuloza;
  • izrazita kislost;
  • kost se ne odlepi.

Namen - jedilnica. Breskve so prenosljive in privlačnega videza. Ta sorta je popolnoma prilagojena temperaturnim spremembam..

Zimsko odporna

  • ovalna krona;
  • razvejano;
  • ne gosto listje.
  • majhna, teža komaj doseže 80 g;
  • celuloza je kremasta z rumenkastim rdečilom;
  • kost je ločena.

Namen - jedilnica. Ta sorta ima nizko odpornost na suho vreme, vendar dobro prenaša nizke temperature. Plodovi so prenosljivi. Daje visok donos.

Samooprašene, samoplodne sorte

Samooprašene sorte so med vrtnarji zelo priljubljene. Da bi povečali rodnost, sadimo različne sorte dreves eno poleg druge. Nabiranje poteka konec avgusta.

  • živahno;
  • debela ovalna krona;
  • podolgovati listi.
  • tehten, teža doseže 180 g;
  • oranžna z rdečim rdečilom;
  • gosta vodnata tekstura;
  • kost je težko ločiti.

Namen - jedilnica. Povprečni donos. Breskve so prenosne in privlačnega videza. Sorta ni dovzetna za glivične okužbe. Visoka odpornost na nižje temperature.

Vulkan

  • Srednja višina;
  • okrogla krona;
  • razvejano;
  • ne gosto listje.
  • celuloza je rumenkasta z roza rdečico;
  • asimetrična oblika;
  • majhna kost;
  • trpki okus s kančkom kislosti.

Namen je univerzalen. Nagnjeni k zvijanju listov. Povprečna odpornost na nižje temperature in zmrzal. Plodovi so prenosljivi in ​​imajo privlačen videz. Redni donos.

Harnas

  • visok;
  • sferična;
  • gosto listje;
  • temno zelenkasti listi.
  • teža doseže 180 g;
  • sferična;
  • škrlatna lupina;
  • gosta vlaknasta tekstura;
  • velika kost;
  • sladkast tart pookus.

Namen - jedilnica. Plodovi dobro prenašajo prevoz. Bogata in redna letina. Ni muhast pri odhodu, poleti prenaša suho in vroče vreme.

Zlata obletnica

  • visok;
  • ovalna, čedna krona;
  • razvejano.
  • lahko snemljiva kost;
  • rumenkasto rdeča lupina;
  • sočna in sladka celuloza;
  • vlaknasta tekstura;
  • teža doseže 150 g.

Namen - jedilnica. Uporablja se za pripravo suhega sadja. Obilna letina. Prevoza ne prenašajo dobro, saj je rok uporabnosti največ 6 dni. Visoka imunost na glivične okužbe in škodljive žuželke. Dovzetni za osipanje breskev z nepravilno nego.

V tem članku ste izvedeli o številnih različnih sortah breskev, ki lahko dozorijo dovolj zgodaj ali pozno, z različno stopnjo odpornosti na nizke temperature. Po branju njihovega opisa in značilnosti lahko zdaj sami izberete najbolj optimalno in najprimernejšo sorto tega sadja.

Opis breskev

Breskev izgleda kot visok in gost grm. Rastlina je trajnica. Šteje se za muhast pridelek, zato potrebuje ustrezno oskrbo za visoke donose..

Videz lesa

Nasad, ki mu pravimo breskev, je listnat in pokončen. Rastlina z bujno in gosto krono, katere premer je 6 metrov.

Breskev na fotografiji je videti kot visok grm. To je posledica njegove pomanjševalnosti. Višina drevesa je neposredno odvisna od sorte. Običajno zasaditev zraste do največ 3-4 metre. Vendar včasih zraste do 7-9 m.

Predstavnik flore pripada družini Almond. To je posledica dejstva, da izgleda kot mandelj. To je najbližji sorodnik sadnega nasada..

Stare veje so na otip hrapave. Sadika, stara do 5 let, ima tanke in gladke veje. Korenine ležijo v globini 40-60 cm, listje drevesa je svetlo zeleno, suličaste.

Rože in njihove značilnosti

Pri določanju, katere barve so cvetovi rastline, morate upoštevati podvrste sajenja. Lahko je od bledo rožnate do bogate. Breskev v cvetu izgleda zelo dekorativno..

Cvetenje breskev je cenjeno v Feng Shuiju. Menijo, da njeni cvetovi prinašajo srečo in srečo ter privlačijo bogastvo in simbolizirajo ravnovesje..