Image

10 znanstvenih dejstev o koristih banan in možnih nevarnostih

Banane so izjemno koristne za človeka in imajo kompleksen učinek na telo: znižujejo krvni sladkor, preprečujejo razvoj raka, ohranjajo zdravje skoraj vseh telesnih sistemov.

Banane imajo majhen seznam kontraindikacij in se pri dolgotrajni uporabi lahko pohvalijo s skoraj popolno odsotnostjo neželenih učinkov..

Kako koristni so - 10 dejstev

Spodaj si na podlagi dokazov ogledamo 10 bistvenih dejstev o koristih banan, nato pa govorimo o verjetni škodi za določene skupine ljudi..

1. Vsebuje dragocena hranila

Banane so bogate z ogljikovimi hidrati, vlakninami in številnimi vitamini. Ena srednje velika banana (118 gramov) ima 105 kalorij in je bogata z naslednjimi hranili:

Ime predmetaOdstotek RDA / teže
Kalijdevet%
Vitamin B633%
Vitamin Cenajst%
Magnezijosem%
bakerdeset%
Manganštirinajst%
Ogljikovi hidrati24 gramov
Celuloza3,1 grama
Beljakovine1,3 grama
Maščobe0,4 grama

Po mnenju japonskih strokovnjakov so tudi banane bogate z antioksidanti, med katerimi je najmočnejši dopamin. 100 gramov bananine kaše vsebuje 2,5 do 10 mg dopamina.

Ogljikove hidrate predstavlja predvsem odporni škrob, ki se z dozorevanjem banan pretvori v enostavnejše sladkorje: glukozo, saharozo in fruktozo..

2. Zmanjšajte krvni sladkor

Banane vsebujejo veliko pektina in odpornega škroba, ki lahko po zaužitju hrane zmanjša raven sladkorja v plazmi.

Ameriški strokovnjaki so dokazali, da uživanje samo 3 gramov bananinih vlaken znižuje krvni sladkor in upočasni hitrost praznjenja želodca, kar povzroči dolgotrajno sitost..

Banane imajo tudi dokaj nizek glikemični indeks (zelene banane - 30, zrele - 60, povprečje - 51), kar jim omogoča vključitev v prehrano bolnikov s sladkorno boleznijo. Sadje ne more povzročiti skoka glukoze v krvi.

Ugotovljeno je bilo, da le 15-30 gramov odpornega škroba poveča občutljivost perifernih tkiv (mišic in maščob) na inzulin za 33-50% (učinek je bolj izrazit pri moških kot pri ženskah). Ta lastnost zagotavlja hitro porabo glukoze v celicah.

Znanstveniki priporočajo vključitev banan v prehrano ne samo ljudem, ki trpijo zaradi različnih patologij glikemičnega ozadja, temveč tudi tistim z metaboličnim sindromom (hipertenzija, debelost, protin).

3. Izboljša zdravje črevesja

Banana je dragocen vir prehranskih vlaknin (odporni škrob in pektin).

Odporni škrob lahko obnovi zadostno črevesno mikrofloro, izboljša potek vseh nalezljivih in vnetnih bolezni, poveča delovanje prebavnih encimov.

Prav tako lahko zavira kronično vnetje v črevesni steni, kar trenutno velja za enega od vzrokov staranja..

Študije dokazujejo, da odporni škrob kot prebiotik poveča število laktobacilov in bifidobakterij, zavira rast in razmnoževanje različnih patogenih predstavnikov črevesne mikrobiocenoze.

Med interakcijo bakterij s to vrsto škroba se sprosti veliko biološko aktivnih snovi, od katerih je glavna butirat. Normalizira presnovo na ravni epitelijskih celic sluznice debelega črevesa, izboljša trofičnost in dovajanje hranil. Druga pomembna zdravilna lastnost butirata je preprečevanje raka debelega črevesa in danke..

Po najnovejših znanstvenih raziskavah ima pektin tudi protitumorsko aktivnost. Britanski strokovnjaki dokazujejo, da lahko preprečijo raka debelega črevesa.

4. Pomoč pri hujšanju

Trenutno ni študij, ki bi neposredno preučevale vpliv banan na telesno težo, vendar imajo koristne lastnosti, ki lahko posredno pomagajo pri hujšanju:

  1. Nizka energijska vrednost. Sadje je malo kalorično - približno 105 kalorij na 1 srednjo banano. Zato jih lahko varno uživamo.
  2. Občutek polnosti telesa. Banane povzročajo hiter razvoj občutka sitosti zaradi vsebnosti velikih količin vlaknin in upočasnitve evakuacije želodčne vsebine. Takšne podatke navajajo znanstveniki iz ZDA.
  3. Izboljšanje absorpcije hrane. Banane normalizirajo prebavne encime in gibljivost prebavil, kar poveča biološko uporabnost hranil in pospeši presnovo.

Ameriški strokovnjaki so dokazali, da redno dodajanje vlaknin prehrani vodi do izgube 2 kg teže v 12 tednih. Brazilski znanstveniki kažejo podobne rezultate. Poročajo o zmanjšanju telesne teže za 1,22 kg v treh mesecih.

5. Izboljšajte zdravje srca in ožilja

Pomembna prednost banan je visoka vsebnost kalija. En sadež zagotavlja do 9% priporočene dnevne potrebe.

Ta mikroelement lahko zniža visok krvni tlak in zmanjša tveganje za nastanek kardiovaskularnih zapletov (miokardni infarkt, možganska kap itd.) Za 27%.

Banane so bogate tudi z magnezijem, ki je nujen za dobro usklajeno delo kardiomiocitov, iz katerih je zgrajena srčna mišica..

6. Zaščitite možgane

Vse sadje in zelenjava sta dragocena vira naravnih antioksidantov. Banane niso nobena izjema. Po mnenju znanstvenikov vsebujejo ogromno količino katehinov in dopamina..

Te snovi preprečujejo degenerativne možganske patologije..

Dopamin iz banan ne prehaja v možgane skozi krvno-možgansko pregrado in ne vpliva na hormonsko stanje in čustveno ozadje.

7. Izboljšajte zdravje ledvic

Številne študije kažejo, da uživanje banan pozitivno vpliva na funkcionalno in fizično zdravje ledvic..

Strokovnjaki s Švedske so ugotovili, da jemanje banan 2-3 krat na teden zmanjša verjetnost bolezni izločilnih organov za 33%.

Ameriški znanstveniki so dobili podobne podatke: uživanje sadja 4-6 krat na teden lahko prepolovi tveganje za ledvične patologije.

Učinek naj bi bil povezan z visoko vsebnostjo kalija in preprečevanjem diabetesa mellitusa. Kot rezultat, struktura epitelija ledvičnih glomerulov ni motena, v njih ne pride do atrofičnih in degenerativnih nepravilnosti..

Banane so močan način za preprečevanje razvoja kronične ledvične bolezni ali zmanjšanje napredovanja te motnje..

8. Dobro za športnike

Banane pogosto imenujejo idealna hrana za športnike. To je posledica visoke vsebnosti beljakovin in vitaminov.

Po mnenju znanstvenikov posebna mineralna in vitaminska sestava preprečuje razvoj mišičnih krčev in bolečine v mišicah po vadbi..

9. Imajo protitumorske učinke

Banane vsebujejo tudi lektine - posebno skupino beljakovin, ki lahko zavirajo razmnoževanje rakavih celic in spodbujajo aktivnost celic v sistemu makrofagov.

Po mnenju znanstvenikov se leptini lahko uporabljajo ne le za preprečevanje, temveč tudi za zdravljenje malignih novotvorb..

10. Preprečite aterosklerozo

Študije ameriških znanstvenikov so razkrile, da sadje vsebuje fitosterole, ki lahko znižujejo raven celotnega holesterola, pa tudi njegove aterogene frakcije (LDL).

Banane tudi povečajo odpornost endotelija arterijskih sten na odlaganje aterogenih lipidov in preprečijo nastanek aterosklerotičnih plakov..

Škoda in kontraindikacije

Banane praktično nimajo kontraindikacij in jih človeško telo dobro prenaša.

Edina omejitev je prisotnost alergijskih reakcij na posamezne sestavine sadja.

Ugotovljeno je bilo tudi, da polovica ljudi, ki so preobčutljivi za lateks, lahko razvijejo alergije na rastlinsko hrano, vključno z bananami..

Značilnosti uporabe med nosečnostjo

Banane imajo širok spekter koristnih lastnosti tako za plod kot za telo nosečnice: preprečevanje edema, normalizacija spanja, povečana dostava kisika in drugih hranil do ploda, dobava osnovnih vitaminov, mikro- in makroelementov.

Vendar so banane alergen. Če ima mati obremenjeno alergijsko anamnezo, je ne smejo jesti.

Banane so v redu tudi pri dojenju..

Pogosto zastavljena vprašanja

Spodaj so odgovori na najbolj sporna vprašanja glede uporabe banan:

  1. Katere so najbolj koristne vrste? Najbolj uporabne so srednje velike zrele rumene banane, so tiste z največjo vsebnostjo dragocenih vitaminov in mineralov. Sveže zelene banane niso primerne za uživanje, počakajte, da dozorijo. Tudi prezrele banane izgubijo svoje koristne lastnosti. Brez razlike med majhnimi in velikimi plodovi.
  2. Ali je suho sadje zdravo? Ja! Banane med postopkom sušenja niso izpostavljene visokim temperaturam in kemikalijam. Na soncu posušene banane imajo celo nekoliko višjo hranilno vrednost kot prvotni izdelek.
  3. Ali jih lahko jem na tešče zjutraj? Uživanje banan na tešče po prebujanju lahko poruši naravno ravnovesje kalij-magnezij in povzroči občutek utrujenosti ali zaspanosti. Sadje lahko zaužijete po običajnem zajtrku ali med njim, pazite, da ga kombinirate z drugimi izdelki.
  4. Ali jih lahko jeste zvečer pred spanjem? Banane upočasnijo gibljivost želodca in povečajo obremenitev prebavnega sistema. Priporočljivo je jesti banane najkasneje 2-3 ure pred spanjem.
  5. Ali jih lahko uporabljam vsak dan? Ja! Banane vsebujejo veliko dragocenih vlaknin in hranil, ki ne morejo povzročiti večjih motenj v telesu..

Kdo lahko in kdo ne more jesti banan. Korist in škoda

10. april - Bananin dan: malo zgodovine in receptov. Banana se je za nas, pa tudi za ostale Evropejce že dolgo spremenila iz eksotičnega sadja v vsakdanje. Toda malo ljudi ve, da obstaja dan banan. 10. aprila 1963 so v Londonu prvič prodali banane..

Foto: Aleksej TOMAŠEVSKI

Banana je eno najbolj priljubljenih in zdravih sadežev na svetu. Je obilen, okusen in takoj spodbudi živahnost, piše l24.lt.

Ko jemo banane, dobimo vitamina C in E ter vitamin B6, ki je odgovoren za vzdrževanje ravni glukoze v krvi in ​​pomaga umiriti živčni sistem. In zahvaljujoč železu, ki ga vsebujejo banane, lahko dvignete raven hemoglobina v krvi..

Če še vedno potrebujete razloge, zakaj morate v svojo prehrano vključiti banane, preberite spodnji seznam koristi za zdravje..

Koristne lastnosti banan

Po mnenju nutricionistov je kemična sestava banan tako harmonična in uravnotežena, da jo je težko ponoviti tako v naravi kot v umetnih pogojih..

Redno, a hkrati zmerno uživanje banan v hrani bo koristilo vašemu zdravju in zato:

  • zaradi vsebnosti kalija in magnezija banane pozitivno vplivajo na stanje kardiovaskularnega sistema, hranijo in oksigenirajo možganske celice, normalizirajo ravnovesje med vodo in soljo;
  • zaradi enakega kalija in magnezija, ki aktivno uporabljata banane, je mogoče prej opustiti kajenje; s pomočjo teh mikroelementov telo lažje premaga tako imenovano "odvisnostno pregrado";
  • zaradi visoke vsebnosti vitaminov B in triptofanov banane pomagajo premagati živčno napetost, lajšajo stres, zavirajo izbruh jeze;
  • 1-2 banani na dan bodo poskrbeli za odlično razpoloženje, saj se isti triptofani iz banan v človeškem telesu spremenijo v hormon radosti serotonin;
  • banana je zaradi visoke vsebnosti železa koristna za tvorbo hemoglobina v krvi;
  • vlaknine v bananah pomagajo odpraviti motnje v delovanju prebavil;
  • banane se priporočajo v obdobju okrevanja za lezije ustne sluznice in prebavnega trakta;
  • vsebnost naravnih sladkorjev v banani naredi to sadje vir hitre energije, kar pomeni, da je porcija banan indicirana za povečano utrujenost ter visok fizični in intelektualni stres;
  • banane so koristne za zdravje in lepoto kože, pogosto se njihova kaša uporablja kot osnova za negovalne maske.

Škoda banan: kdo jih ne bi smel jesti

Banane žal niso med sadjem, popolnoma brez kontraindikacij. Potencialna škoda zaradi prekomerne uporabe banan vključuje:

  • banana odstranjuje tekočino iz telesa, spodbuja zgoščevanje krvi;
  • povečanje viskoznosti krvi s poznejšim zmanjšanjem pretoka krvi v posamezne organe ali dele telesa;
  • zgoraj navedeno dejstvo ni ugodno za ljudi s krčnimi žilami in za moške s težavami v erekciji;
  • iz podobnih razlogov je nezaželeno jesti banane bolnikom s tromboflebitisom, koronarno boleznijo srca in vsem ostalim, ki imajo povečano strjevanje krvi;
  • banane lahko nekaterim povzročijo napihnjenost, zato jih odsvetujemo ljudem s sindromom razdražljivega črevesja;
  • banane niso priporočljive ljudem s povečano telesno težo, ker imajo veliko kalorij; tega sadja ni treba izključiti iz prehrane, temveč ga uporabiti čim manj ali v skladu s prehrano, ki jo je razvil zdravnik.

Banana

Banane imajo antioksidativne, protivnetne, antibakterijske in antialergijske lastnosti. S pomočjo komponent banane (dopamin, serotonin, adrenalin in noradrenalin) zdravijo aterosklerozo, hipertenzijo, povečajo aktivnost jetrnega encima, lajšajo konvulzije, majhni odmerki banane pa povečajo kakovost in količino sperme.

Glavna stvar je, da ne pretiravate z bananasto prehrano, da ne bi dobili nasprotnega učinka in tudi ne bi povzročali težav s prekomerno težo in krčnimi žilami..

Koristi banane za zdravje

Sestava in vsebnost kalorij

Osnovne snovi (mg / 100 g):Sveže sladice brez lupine [7]Sveže rumeni trpotci [8]Pečeni rumeni trpotci [9]Ocvrti rumeni trpotci [10]
Voda74,9165,2055,8749.17
Ogljikovi hidrati22.8431,8941.3736.08
Sladkor12.2317.5121.333.63
Prebavne vlaknine2.061.72.23.5
Beljakovine1.091.301,521.5
Maščobe0,330,350,1611.81
Kalorije (Kcal)89122155309
Minerali
Kalij358487477482
Magnezij27.364158
Fosfor22.323744
Kalcijpet4.3.4.
Natrij1.3.2.2.
Železo0,260,550,280,67
Cink0,150,190,210,23
Vitamini
Vitamin C8.718.416.43.4
Vitamin PP0,6650,6720,6850,818
Vitamin B60,3670,2420,2100,264
Vitamin B20,0730,0760,1300,102
Vitamin A0,064
Vitamin B10,0310,0620,0900,047

Po preučitvi zgornjih tabel lahko ugotovimo, da sveža banana ni zelo maščoben, ampak zelo hranljiv in energijsko dragocen izdelek. Kar zadeva trpotec, ki pred uživanjem zahteva toplotno obdelavo, je bogat z istimi minerali in vitamini kot sladice. S peko takšnega sadja lahko ohranite njihove koristne snovi, toda cvrtje zmanjša količino vitaminov in jih naredi bolj debele in hranljive..

Zdravilne lastnosti

Kljub temu, da je banana 75% vode, vsebuje veliko koristnih sestavin. Na primer, to tropsko sadje je zelo bogato s kalijem in tako pomaga telesu, da ohrani zdravje srca in ledvic ter okrepi osredotočenost in delovanje možganov. Znanstveniki trdijo, da zadostna količina tega minerala v telesu preprečuje nastanek ledvičnih kamnov, pomaga normalizirati krvni tlak in zmanjša tveganje za srčni napad za 27% [11]. Magnezij v kombinaciji z vitaminom C in B6 pozitivno vpliva tudi na delo srca..

Poleg tega je banana priporočljiva pri driski. Sadež sam po sebi ne bo rešil situacije, zagotovo pa bo pomagal obnoviti raven kalija, ki se med razdraženim želodcem izpere iz telesa [12]. Banana vsebuje tudi prehranske vlaknine, ki podpirajo normalno delovanje črevesja in igrajo pomembno vlogo pri preprečevanju raka debelega črevesa in danke. Mimogrede, antioksidanti v banani lahko pomagajo zmanjšati škodo zaradi prostih radikalov, za katere znanstveniki menijo, da prispevajo k razvoju rakavih tumorjev..

Banana velja za učinkovito pomoč v boju proti razjedam, saj vsebuje snovi, ki se upirajo bakterijam, ki povzročajo to bolezen. Deluje tudi antacidno (zmanjšuje draženje sluznice, pomirja prebavni sistem) in obdaja želodčne stene.

Banane so zdrave v kateri koli starosti, vendar so še posebej pomembne v zgodnjem življenju. Torej, pire krompir iz tega tropskega sadja običajno postane skoraj prvi otrokov obrok po materinem mleku. Banana praviloma ne povzroča alergij in otrokovemu telesu zagotavlja koristne snovi. Poleg tega po ugotovitvah britanskih znanstvenikov, če otroci vsak dan pojedo eno banano, se tveganje za nastanek astme zmanjša za 34% [12].

Uživanje tega tropskega sadja koristi tudi očem. Kljub temu, da je korenje običajno povezano s pozitivnim učinkom na oči, banane zaradi prisotnosti vitamina A v svoji sestavi prispevajo tudi k boju proti makularni degeneraciji (poškodbe mrežnice in oslabljen osrednji vid)..

Banane vsebujejo ne prav velike količine kalcija, a vseeno pomaga pri krepitvi kosti. Poleg tega nekateri neprebavljivi ogljikovi hidrati povečajo sposobnost telesa, da absorbira kalcij iz drugih virov..

Nenazadnje so banane pogosto in z dobrim razlogom povezane z izdelkom za športnike. Minerali in hitri ogljikovi hidrati nasičijo telo ter energizirajo in energizirajo za intenziven trening. Nekateri znanstveniki poleg tega verjamejo, da lahko banane pomagajo lajšati mišične krče in lajšati vneto grlo. Vendar ta učinek ni znanstveno dokazan..

Podobno ni dokazan učinek banan na človekovo razpoloženje. Antioksidant dopamin, pridobljen iz banane, ne vpliva na hormonsko raven, zato zaužitja ne bi smeli povezovati z izboljšanjem razpoloženja. In v primeru aminokisline triptofan, ki se v telesu spremeni v nevrotransmiter serotonin ("hormon dobre volje"), je njegova količina v banani tako nepomembna, da težko vpliva na razpoloženje.

V medicini

Čeprav se banane ne uporabljajo v farmacevtski industriji, imajo nedvomno zdravilne lastnosti, ki se pogosto uporabljajo v tradicionalni medicini. V tropskih državah, kjer banana velja za eno glavnih sestavin vsakodnevne prehrane, se za zdravljenje različnih bolezni ne uporablja samo celuloza sadja, temveč tudi preostala rastlina (korenine, listi, cvetovi, sadna lupina). Na primer, verjamejo, da infuzija cvetov pomaga pri diabetesu, razjedah in bronhitisu, korenine - pri boleznih želodca, dizenterije in listov - pri kožnih ranah in opeklinah [13]. Na našem območju je uporaba banan v zdravilne namene v glavnem omejena na uporabo sadja in njegove lupine..

Pijače in poparki

V primeru bronhitisa je v kombinaciji z zdravljenjem z zdravili priporočljivo piti medeno-bananin napitek. Za pripravo olupite in pretlačite 3 zrele banane, jih prelijte s 400 ml vrele vode in pustite, da se mešanica kuha približno 30 minut. Ohlajenemu izdelku dodajte 2 žlici medu in 5 dni pijte pol kozarca 4-krat na dan.

Napitek iz čokoladne banane vam lahko pomaga, da se znebite bolečine v grlu. Zmečkati morate 1 zrelo banano in ji dodati 1 žlico kakava v prahu. Nato dobljeno zmes raztopite v 1 kozarcu kuhanega mleka. Zdravilo jemljite pred spanjem 5 dni.

Za boj proti suhemu kašlju svetujemo, da zgnetemo eno zrelo banano, dodamo 100 ml pomarančnega soka, 200 ml vrele vode, 1 žlico medu in cimet po okusu. Izdelek uporabljajte 5-7 dni. In če skuhate celo banano z lupino, kot je čaj, in dodate malo cimeta, potem bo prišlo do zdravila za nespečnost..

Tradicionalni zdravilci trdijo, da lahko 1 pretlačena banana v kozarcu mleka pomaga telesu obvladovati blage alergijske reakcije. Pijačo je treba uživati ​​2-3 krat na dan. In če tej mešanici dodate malo medu, dobite dobro zdravilo za mačka..

Končno velja, da je bananin kvass pomočnik telesa v primeru aritmij. Za njegovo pripravo damo 2 skodelici sesekljane bananine lupine v gazo in vlijemo 3 litre vrele vode. Nato dodajte 1 žlico kisle smetane, kozarec sladkorja in pustite 12 dni. Na površini tekočine lahko nastane tanka plast plesni, ki jo je treba takoj odstraniti. Po 12 dneh lahko 1 liter kvasa vlijemo in filtriramo skozi gazo, v preostalo pa dodamo 1 liter vode in tretjino kozarca sladkorja, da ostane še nekaj dni, da se napolni. Kvas morate piti po pol kozarca 2-krat na dan pred jedjo.

Kot aplikacije se uporabljajo bananine lupine, redkeje bananina celuloza. Notranja stran kože deluje kot naravni antiseptik in zahvaljujoč čreslovinam in vosku lahko pomaga ustaviti krvavitev. Poleg tega olja v njegovi sestavi pomagajo lajšati bolečino in srbenje. Tako lahko lupino ali celulozo, ki jo previdno postrgamo z noža, uporabimo za praske, odrgnine, žulje, modrice, opekline in pike žuželk. Priljubljeni recepti predlagajo tudi redno nanašanje bananin olupkov na bradavice. Rezultat mora biti viden v 3-4 tednih.

V orientalski medicini

V vzhodni praksi banana velja za koristen izdelek in se uporablja za različne namene. Posebno pozornost namenjamo zrelosti plodov, ker to močno vpliva na njegove zdravilne lastnosti. Na primer, z dozorevanjem se v banani pojavi protein, ki sodeluje pri preprečevanju razvoja rakavih tumorjev. Nasprotno pa nezrele banane vsebujejo odporen škrob (prehranske vlaknine), za katerega indijski zdravniki menijo, da lahko izboljša diabetes..

V orientalski medicini tudi banana meni, da je učinkovit način za odmašitev krvnih žil. To sadje vsebuje fitosterole, ki pomagajo zniževati raven holesterola. Po enem od receptov 50 g pretlačene banane prelijte s skodelico čaja in dodajte 2 žlički medu. To zdravilo je treba piti zjutraj in zvečer..

Poleg tega v vzhodni praksi ni običajno kombinirati banane z mlekom, kot to pogosto počnejo na Zahodu. Menijo, da taka spojina negativno vpliva na proces prebave, lahko povzroči alergije in lahko povzroči na videz popolnoma nepovezane kašelj in izcedek iz nosu [14]..

V znanstvenih raziskavah

Ker ima banana številne koristne lastnosti in je glavni del prehrane v mnogih tropskih državah, je že dolgo predmet znanstvenih raziskav. Znanstveniki iščejo načine, kako narediti to sadje bolj odporno na različne bolezni, pa tudi preučujejo njegov potencial kot zdravilo..

Na primer, nedavno je bil uspešno zaključen 10-letni humanitarni projekt skupine avstralskih raziskovalcev, katerega cilj je bil izločiti banane, bogate s provitaminom A. Ta naloga je bila postavljena pred znanstvenike, ker v Ugandi in številnih drugih afriških državah na stotine tisoč otrok umre ali postane slep zaradi pomanjkanja tega vitamina v telesu. Zdaj bo težava delno rešena zahvaljujoč prihodnjim letinam "zlatih" banan [15]. Vzporedno s tem v ZDA preučujejo mehanizme proizvodnje karotenoidov v bananah [16]..

Tudi v ZDA skupina znanstvenikov iz različnih držav dela na raziskovanju spojine, ki jo najdemo v banani - beljakovine lektin (BanLec). Ugotovljeno je bilo, da lahko ta beljakovina postane osnova za zdravila proti virusnim boleznim (gripa, hepatitis C, HIV itd.). Prvi poskusi so pokazali, da virusom preprečuje vstop v celice telesa, hkrati pa povzroča neželene učinke v obliki draženja in vnetja. BanLec, ki so ga znanstveniki rahlo "izpopolnili", bodo postopoma preizkušali na živalih in nato na ljudeh. [17].

Poleg tega britanski znanstveniki delajo na ustvarjanju zdravil, ki bodo uporabljala vlaknine iz banane in brokolija. To zdravilo je namenjeno zdravljenju bolnikov s Crohnovo boleznijo (vnetna bolezen prebavil) [18].

V dietetiki

Nutricionisti banano priporočajo pri vnetnih boleznih dvanajstnika, želodca in ustne votline. Vključen je v prehransko hrano pri boleznih trebušne slinavke, pa tudi pri nekaterih boleznih jeter in ledvic..

Kar zadeva diete, namenjene hujšanju, je na tem področju odnos do banan dvoumen. Nekateri menijo, da je to sadje preveč kalorično in ga v nobenem primeru ne bi smelo vključevati v prehrano hujšanja. Drugi, nasprotno, trdijo, da banana, čeprav ima veliko kalorij, ne vsebuje maščob, zato jo lahko in bi jo morali uživati, vendar zmerno..

Vsekakor je med dieto zaželeno jesti nezrele banane, ki vsebujejo škrob, ki še ni imel časa, da bi se spremenil v sladkor. Glikemični indeks takšnega sadja je le 30 enot, medtem ko ima zrela banana približno 50. Tako bo nezrelo sadje prebavilo dlje, izognilo se bo močnemu skoku sladkorja in prineslo daljše nasičenje..

Pri kuhanju

V nekaterih tropskih državah, kjer je banana osnova prehrane, je ne uživajo samo surovo ali v sladicah, temveč tudi kuhano, ocvrto in pečeno na premogu. Običajno iz trpotcev pripravimo priloge. Afričani jih dodajajo žitaricam, omletam in celo juham, na Kitajskem pa banane najdemo v zelenjavni solati. Omake, enolončnice, čips so pripravljeni na osnovi banan, iz njih so narejeni moka in kečap.

Mimogrede, banana lahko pride prav tudi med kuhanjem mesa. Da bi bila mehkejša in bolj nežna, izkušene gospodinje v ponev dodajo bananine olupke.

Kar zadeva združljivost banane z drugimi živili, se dobro kombinira s sladkim sadjem in oreščki. Nekateri nutricionisti v mešanju banane z mlečnimi izdelki ne vidijo ničesar pobudenega, drugi pa menijo, da je tak tandem nesprejemljiv. Najbolje je, da med obroki pojeste banano, ločeno od drugih obrokov..

Banana se uporablja za pripravo najrazličnejših pijač, od svežih sokov, napitkov in koktajlov do čaja, kave, piva in gina. Za nas bolj tradicionalni sokovi in ​​smutiji je priporočljivo piti vsak dan med obroki ali po vadbi. Nutricionisti in trenerji Victoria's Secret priporočajo pripravo zelenega soka iz banane, dveh hrušk, stebla zelene, peščice špinače, limone in medu..

Ljubitelji kave morda ne bodo omejeni na dodajanje bananinega sirupa svoji pijači, ampak tudi eksperimentiranje s svežim sadjem. Torej, morate ohladiti 350 ml močne kave, dodati 100 g sladoleda, 1 banano, ščepec cimeta, malo naribane čokolade in vse pretlačiti v mešalniku. Nato v kozarec damo zdrobljen led in natočimo pijačo.

Banana se uporablja tudi v alkoholnih pijačah. Na primer v Ugandi se iz njega pripravlja nacionalna pijača waragi (domači gin). Običajno waragi pijejo iz sodov skozi posebne dolge slamice..

Banano lahko uporabimo tudi za pripravo sladkega koktajla na osnovi vina. Če želite to narediti, vzemite 1 banano, 2 limeti, 100 g čokoladnega sladoleda, 1 žlico sladkorja v prahu v kozarec belega muškatnega oreha in dodajte led po mešanju.

V kozmetologiji

Številne študije kažejo, da je banana koristna ne samo za zdravje notranjih organov in sistemov, ampak tudi učinkovita, če jo uporabljamo zunaj. To sadje se aktivno uporablja pri razvoju kozmetike za nego kože in las. Svetovni kozmetični velikani vsako leto kupijo tone banan za izdelavo različnih krem, mask, losjonov itd..

Banana naj bi pomagala vlažiti kožo obraza, pomagala odpraviti gube in pomaga pri boju proti aknam. Recept za vlažilno masko je preprost: polovico zrele pretlačene banane zmešajte z 1 žlico jogurta in 1 žlico olja vitamina E. Nanesite na čist obraz in po 30 minutah sperite. Da bi bila koža bolj elastična in elastična, morate zmešati celulozo, izrezano iz bananine lupine, in 1 rumenjak. To masko hranimo 5 minut in nato speremo. Za zdravljenje aken prizadeto območje preprosto podrgnite z notranjo stranjo lupine in po nekaj minutah sperite z vodo.

Pri negi las ima banana hranilni, vlažilni in krepilni učinek. Da bi dosegli učinek in se izognili težavam, morate upoštevati naslednja priporočila:

  • banane ne gnetemo z vilicami, temveč stepamo z mešalnikom, dokler ne dobimo homogene mase, sicer se kepe ne bodo dobro izprale;
  • preden masko sperete z vodo, nanesite na lase in sperite s šamponom, sicer lahko lasje ostanejo lepljivi;
  • maske ne držite na laseh dlje kot 20–30 minut (ne pustite, da se posuši).

Za recepte morate le pripraviti surovo jajce s 4 žlicami pretlačene banane. Za vlažilni učinek zmešajte po 3 žlice pireja iz banane in avokada, surovega jajca in 2 žlici nerafiniranega oljčnega olja. V boju proti izpadanju las je priporočljivo kombinirati 4 žlice pretlačene banane z 1 žlico morske soli in dodati malo oljčnega olja za tanjšo konsistenco. Ta maska ​​se vtre v korenine, ne da bi se nanašala na celotno dolžino las..

Nekonvencionalna uporaba

Sama plod banan se običajno uporablja precej tradicionalno, čeprav se včasih bananin olupki uporabljajo namesto usnjenega laka za čevlje ali kot kozmetika, vendar se listi banane uporabljajo veliko širše..

Prvič, uporabljajo se kot okras med različnimi budističnimi obredi in rituali. V Indiji služijo tudi kot krožniki za tradicionalne jedi. Drugič, iz bananin listov se izdelujejo nekakšni dežniki, pa tudi nekakšen ovojni papir za hrano. Tretjič, goji se celo posebna vrsta rastlin - tekstilna banana. Iz njegovega močnega lažnega debla listov se izdelujejo ribiške mreže, morske vrvi in ​​splavi. Na koncu se v delih Indije še vedno uporabljajo bananine liste namesto toaletnega papirja..

Nevarne lastnosti banane in kontraindikacije

Tako kot kateri koli drugi živilski izdelek ima tudi banana s splošnim pozitivnim učinkom na telo tudi v nekaterih primerih nasproten učinek. To ne pomeni, da ga je treba popolnoma izključiti iz prehrane, vendar je treba pod določenimi pogoji omejiti uživanje tega sadja..

  • Banana aktivno odstranjuje tekočino iz telesa, zaradi česar pride do zgoščevanja krvi in ​​zmanjšanja pretoka v organe in dele telesa. Zato se ljudje, ki trpijo zaradi krčnih žil, moški, ki imajo težave z erekcijo, in bolniki s tromboflebitisom ne smejo zanositi z uživanjem banan..
  • Jemanje zaviralcev adrenergičnih receptorjev beta za srčne bolezni znatno poveča raven kalija v telesu, zato ne bi smeli uživati ​​velikih količin banan, bogatih s tem mineralom, zlasti z nezdravo ledvico.
  • Banane v velikih količinah niso priporočljive za sindrom razdražljivega črevesja, saj lahko povzročijo napihnjenost.
  • Nekontrolirano uživanje banan je kontraindicirano pri debelih ljudeh.
  • Ljudje s sladkorno boleznijo morajo biti previdni pri izbiri banan. Najbolje je jesti rahlo nezrelo sadje, saj se zreli kompleksni ogljikovi hidrati, ki jih vsebujejo (škrob in vlaknine), spremenijo v ogljikove hidrate z visokim glikemičnim indeksom..

Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih banane in zelo vam bomo hvaležni, če boste sliko delili na družbenih omrežjih s povezavo do naše strani:

Zanimiva dejstva

Ozemlja, na katerih rastejo banane, se nahajajo v istem podnebnem pasu, obkrožajo celotno zemljo in so dobila igrivo ime "bananin pas". V mnogih od teh držav banana po pomembnosti ni slabša od našega kruha, vendar Uganda in Burundi veljata za vodilni pri uživanju tega sadja, kjer po statističnih podatkih vsak človek na leto poje približno 200 kg..

Toda na Filipinih banan ne jedo samo, ampak z njimi tudi dobro zaslužijo. Sorta Gokusen je bila vzrejena tako, da je od 100 drugih sort vzel najboljšo, zato je to sadje bolj aromatično in bolj sladko od drugih. Goji se na nadmorski višini 500 m na ekološko čisti zemlji. En sadež tehta približno 200 g in stane 6 dolarjev.

Prebivalci tropskih držav, ki so tisoče let gojili in uživali banane, si niso mogli pomagati, da bi podobo tega sadeža uvedli v svojo kulturo in jezik. Na primer, če pri nas, ko gre vse dobro, rečejo "kot po maslu", potem v Indiji rečejo "gre kot bananina kožica". Obstaja tudi veliko afriških pregovorov, v katerih se na primer banana ali njeni listi primerjajo z osebo: "tudi stari bananin list je bil nekoč mlad in zelen" ali "ženska, ki je rodila otroka, je kot drevo banan, ki se je zlomilo pod težo svojih plodov".

Če je bila v tropskih državah z banano že dolgo naklonjena, potem o Evropi tega ni mogoče reči. Na primer v Nemčiji v 30-ih. V dvajsetem stoletju so eksotično sadje označili kot "nepatriotsko". Gre za to, da je bil denar, uporabljen za uvoz banan, usmerjen v druge potrebe. Da bi to skrili, so bili zdravniki po vsej državi prisiljeni upoštevati ukaze in govoriti o strašni nevarnosti banane. In na prodajalnah sadja so bili plakati "Patrioti jedo nemška jabolka".

Dandanes se banane aktivno prodajajo po vsem svetu, tržniki pa se ne naveličajo novih načinov za povečanje prodaje. Tako lahko v enem od ameriških supermarketov kupite prezrele banane s priloženim receptom za bananin kruh. In v Koreji so pripravili paket, ki vsebuje sedem banan z različno stopnjo zrelosti (od še vedno zelenih do pripravljenih za uživanje). Ideja je, da sadje dozori postopoma in z nakupom takega kompleta stranka vsak dan prejme zrelo banano.

Banana najde svoj odraz v svetovni kulturi. Posvečeni so mu spomeniki (v ZDA, Avstraliji, Kanadi, Norveški), odpirajo se muzeji (v Avstraliji, ZDA, Nemčiji), 10. aprila pa ljudje praznujejo dan, posvečen temu sadežu. Poleg tega so prepevali pesmi o bananah (na primer »Nimamo banan« Louisa Prime ali »Zelene banane« Jakea Owena), o njih so pisali otroške pesmi, pogosto so jih upodabljali v tihožitjih. V zadnjem času so se pojavili umetniki, kot je Nizozemec Stefan Bruchet, ki sadje banan spremeni v prava umetniška dela..

Botanični opis

Banana je plod velike trajnice zelišč iz rodu banana (lat. Musa) iz družine banan (lat. Musaceae). Čeprav smo v vsakdanjem življenju in kulinariki navajeni, da o bananah mislimo le kot o sadju, jih botaniki uvrščajo med jagode. Prav te nestandardne jagode spadajo med najpomembnejše svetovne pridelke, skupaj s pšenico, rižem, koruzo in krompirjem. Po statističnih podatkih ljudje po vsem svetu pojedo približno sto milijard banan na leto [1].

izvor imena

Kar zadeva znanstveni izraz Musa, obstajata dve različici njegovega izvora. Po prvem je bila izposojena iz arabskega jezika, v katerem beseda mauz (arabsko: موز) pomeni banana. Po drugi različici je bilo latinsko ime dano v čast grškemu renesančnemu botaniku Antoniju Museu. Kar zadeva samo besedo "banana", se v večini sodobnih evropskih jezikov sliši enako. Verjetno so ga prvotno Portugalci ali Španci sprejeli iz zahodnoafriškega jezika Wolof, v katerem se izgovarja - banana [2].

Zgodovina

Številni raziskovalci izvora banane se strinjajo, da sta bila Malajsko otočje in Oceanija rojstni kraj tega sadeža. Znanstveniki verjamejo, da so ljudje tam začeli gojiti banane za prehrano ljudi v 5. tisočletju pred našim štetjem. In nekateri celo trdijo, da so banano gojili v Papui Novi Gvineji (Oceanija) že v 8. tisočletju pred našim štetjem. [3]

Do zdaj spori o obdobju pojava banan v Afriki ne ponehajo. Nekateri raziskovalci so torej prepričani, da banane na Madagaskarju gojijo približno 3 tisoč let. Vendar trdnejši dokazi kažejo, da so se ti plodovi na afriškem otoku pojavili šele v letih 400–600 po zaslugi azijskih kolonialistov. Približno ob istem času so se banane razširile po Bližnjem vzhodu, na Kitajskem pa so se pojavile malo prej - okrog leta 200 našega štetja, čeprav so široko priljubljenost uspele pridobiti šele v 20. stoletju [4].

Zahvaljujoč portugalskim mornarjem, ki so v Afriki odkrili sladko rumeno sadje, so se na Kanarskih otokih pojavili nasadi banan, od tam pa je to sadje odprlo pot v države Karibov, Srednje in Južne Amerike. Kar zadeva severnoameriško celino, so bili tam rumeni sadeži vključeni v prehrano lokalnih prebivalcev šele v drugi polovici 19. stoletja..

Ista usoda je doletela banano v Evropi. Do začetka viktorijanske dobe po bananah ni bilo veliko povpraševanja, čeprav so jih poznali že v starem svetu (po legendi je njihov odličen okus prizadel Aleksandra Velikega, ki jih je pripeljal iz Indije). Nov val zanimanja za banane se je pojavil v 19. stoletju v Hamburgu v Nemčiji, kamor so mornarje pripeljali to čezmorsko sadje in ga zajeli po Evropi. Francozom je bila nova dobrota še posebej všeč. Poleg tega je v Parizu banana postala sestavni simbol salonskega življenja..

Kar zadeva Rusijo, se je aktiven uvoz banan začel pri Nikiti Hruščovu. Seveda ni treba govoriti o široki dostopnosti teh sadežev, toda v velikih mestih so se občasno pojavili na policah. Vendar pa v 60-ih. odnosi ZSSR z enim od dveh glavnih dobaviteljev tropskega sadja, Kitajsko, so se poslabšali. In še eno državo dobaviteljico, Vietnam, je zajela vojna, zato se je uvoz banan praktično ustavil. V sedemdesetih letih. Leonid Brežnjev je vzpostavil uvoz sadja iz Afrike in Latinske Amerike.

Zanimivo je, da za razliko od našega časa, ko lahko rumeno sladko banano kupimo skoraj kjer koli na svetu, prej sladke sorte tega tropskega sadja ni bilo mogoče uživati ​​povsod. Ne v vseh državah, kjer so gojili banane, so bile primerne za uživanje surovih. In okus bi bil lahko opazno drugačen.

Vendar je v 19. stoletju srečno naključje pomagalo širiti sladko sadje banan po vsem svetu. V začetku stoletja je francoski botanik in kemik Jean-Francois Pouillat z Martinika na Jamajko pripeljal vrsto banan, ki so jih kasneje poimenovali Gros Michel [5]. To sladko tropsko sadje je hitro pridobilo priljubljenost med domačini in s prihodom prvih hladilnih komor je Jamajka začela pošiljati prve večje pošiljke banan v druge države. Tako je Gros Michel postopoma pridobil svetovno slavo..

Sorte

Vrstna in sortna raznolikost banan je neverjetna. Poleg rastlin, ki proizvajajo užitno sadje, obstajajo tudi okrasne in divje banane. Neposredno užitne sorte banan običajno delimo na sladico (s sladko kašo) in trpotce (s trdo, škrobno sredico). Prve običajno jedo surove ali posušene, druge pa potrebujejo toplotno obdelavo ali pa se uporabljajo kot krma za živino..

Zanimivo je, da so skoraj vse sorte užitnih banan, ki jih danes gojimo, sorte istega kultigena - gojene rastline, ki v naravi nima analoga. Včasih so divje banane na videz podobne znanim rumenim polmesecem, v notranjosti pa so posejane s semeni, majhna količina celuloze pa ima neprijeten okus..

Kar zadeva pojedene banane, so skoraj vse obstoječe sorte različice človeškega vzgojenega hibrida. Z delom rejcev je bilo mogoče doseči dobre lastnosti okusa in zahtevano stopnjo odpornosti proti boleznim in škodljivcem. Glede na to, da se rastlina razmnožuje vegetativno, imajo pravzaprav vse banane, ki danes rastejo, iste rodovnike..

Kljub temu pa tudi tako mukotrpno delo ni jamstvo za varnost sadja. Tako je na primer že omenjeno sorto Gros Michel, nespornega vodjo svetovnih zalog, sredi dvajsetega stoletja skoraj popolnoma uničila bolezen, imenovana "panamska gliva". Po tem so znanstveniki razvili novo sorto - Cavendish, ki jo zdaj lahko najdemo na policah trgovin po vsem svetu..

Med nenavadnimi bananami poleg že opisane divje izstopa tudi rdeča Cavendish, ki ima poleg lupine ustrezne barve kremast okus z malinovimi notami. Na otoku Java lahko najdete modro banano, na Floridi in Havajih pa rastejo Ae Ae banane, ki so po videzu (menjavanje temno zelenih in svetlo zelenih črt) bolj podobne bučkam [6]. Poleg tega je v mnogih državah sveta, vključno z našo, priljubljena tako imenovana "otroška banana". Kot že ime pove, gre za majhne banane (do 12 cm), s tanko lupino in kremastim mesom. Običajno so slajši od običajnega sadja..

Gojenje lastnosti

V nasprotju s splošnim prepričanjem sadje banane ne raste na palmi, temveč na istoimenskem zelišču, ki mimogrede, skupaj z bambusom, velja za najvišje zelišče na svetu. Listi, ki se med seboj spiralno prekrivajo, iz katerega nastane lažni trup, včasih dosežejo 12 metrov višine. Barva listov se razlikuje glede na vrsto in sorto banane (popolnoma zelena, dvobarvna - škrlatno zelena ali lisasta - z rjavimi madeži). Med razvojem banana odvrže stare liste, znotraj lažnega debla pa se pojavijo novi poganjki..

Obdobje cvetenja banane se začne 8-10 mesecev po sajenju. Izpod tal požene deblo skozi deblo, ki tvori zapleteno socvetje treh slojev cvetov: na vrhu so ženski cvetovi, ki tvorijo plodove, spodaj dvospolni in celo spodaj moški. Opraševanje se zgodi zaradi netopirjev, ptic in majhnih sesalcev. Iz enega socvetja se običajno razvije več sto banan. Značilnosti barve, oblike in okusa sadja so odvisne od sorte..

Naravni habitat rastočih banan je ozemlje v tropskem in subtropskem pasu. Rastline potrebujejo visoko vlažnost, optimalna temperatura pa je od 25 do 36 ° C. Poleg tega banane najbolje uspevajo v kislih tleh, bogatih z dušikom, kalijem in fosforjem..

Na ozemlju Rusije gojijo banane samo v bližini Sočija, vendar nizke zimske temperature ne omogočajo, da plodovi popolnoma dozorijo. Praviloma se pri temperaturah okoli 16 ° C rast tropskega sadja upočasni, pri 10 ° C pa se ustavi. Dolgo bivanje v neugodnih razmerah lahko rastlino pripelje do smrti.

Kljub neprimernemu ruskemu podnebju lahko banano z užitnim sadjem gojimo kar v vaši hiši ali celo v stanovanju, če upoštevate določene pogoje:

  1. 1 izbrati morate sadike pritlikavih sort (na primer Musa Super Cavendish Dwarf ali Musa Cavendish Dwarf), ki dosežejo višino največ 1,5-2 metra;
  2. 2 najboljše mesto za tropsko rastlino je najsvetlejše mesto;
  3. 3 banana potrebuje obilno zalivanje in visoko vlažnost zraka, če v stanovanju ni popolnoma zagotovljena, potem je treba liste redno škropiti.

Poleg tega je priporočljivo, da banano hranite vsaka 2 tedna, pa tudi pravočasno presadite. Znak, da je rastlina zrela za večjo posodo, so običajno korenine, ki postanejo vidne iz drenažnih lukenj. Banana praviloma začne rojevati, ko doseže velikost, primerno za lonce s prostornino 30-50 litrov..

Izbira in shranjevanje

Banane običajno nabirajo nezrele in jih nato prevažajo v hladilnih komorah po vsem svetu. Lepota tega sadeža pa je v tem, da dozori tudi po trganju z veje. Pri izbiri banan morate izhajati od svojega cilja. Če nameravate sadje jesti ali uporabiti v naslednjih 1-2 dneh, lahko na lupini uporabite banane z rjavimi pikami. Ti sadeži so zreli in pripravljeni za uživanje. Vendar rjave ali črne lise kažejo na prezrelost in začetek procesa gnitja plodov..

Seveda morate preveriti, ali je bananina lupina trdna, brez vidnih poškodb. Premehko jedro ali svetlo rjave lise na njem so znak prezrelosti. Če potrebujete banane za prihodnjo uporabo, lahko sadje vzamete z zelenkasto lupino. Uporabite jih lahko tudi v tej obliki, vendar imajo bolj viskozen in manj sladek okus, zato je bolje, da dozorijo..

Ko gre za shranjevanje banan, je za zrelo sadje primerna temperatura 7-10 ° C, za zrele pa 12-14 ° C. Banane ni priporočljivo hraniti v hladilniku, ker pri nizkih temperaturah lupina hitro postane črna (čeprav to nima posebnega vpliva na okus). Mimogrede, nasveti, ki so običajni v internetu - zaviti bananine repove v folijo za njegovo daljše shranjevanje - v praksi niso zelo učinkoviti.

Bolezni in škodljivci

Rezultat dolgega in skrbnega dela rejcev je bila vzreja sorte Cavendish, ki ima odlične okusne lastnosti, prinaša dobre pridelke in dobro prenaša prevoz. Kljub vsem prednostim pa obstajajo nekatere pomanjkljivosti, ki postanejo ključne, ko gre za sposobnost preživetja sorte. Najprej je to nezmožnost rastline, da razvije obrambne mehanizme pred boleznimi..

Dejstvo je, da je užitne plodove banan mogoče dobiti le iz rastlin, ki so bile razmnožene vegetativno (sajenje poganjka). Toda v tem primeru se banana neha razvijati in prilagajati okolju, na eni strani pa vedno dobimo enako kakovostno in okusno letino, na drugi strani pa smo dovzetni za bolezni..

V isto past je padla sorta Gros Michel, ki so jo vzredili rejci. Sredi dvajsetega stoletja ga je napadla tako imenovana "panamska bolezen" TR1 (gliva tropske rase 1), ki je privedla do prenehanja velikega gojenja Gros Michel. Pri gojenju sorte Cavendish so raziskovalci upoštevali posebnosti bolezni in naredili "novo" sadje, odporno proti njej. Vendar so se organizmi, ki okužijo sadje, še naprej razvijali. Zaradi tega je mutirana vrsta "panamske bolezni" TR4 ogrozila prihodnjo usodo Cavendisha.

Vendar pa banani še ne grozi popolno izginotje. Znanstveniki še naprej izvajajo raziskave in skušajo v novo sorto vnesti enega od genov indonezijske divje banane, ki je odličen za spopadanje s trenutnimi boleznimi TR. Vendar ta postopek nekoliko upočasni dejstvo, da so za selektivno selekcijo potrebna semena, ki so v užitnih bananah izjemno redka..

Poleg panamske bolezni je banana dovzetna za napade okroglih črvov in črnih hroščev. Težave lahko nastanejo tudi zaradi bakterijske bolezni moko ali glive sigatoke, toda pridelovalci banan so se s temi nesrečami naučili obvladovati zaradi kemičnih snovi..

  1. Razbijanje sedmih največjih mitov o bananah, vir
  2. Banana, vir
  3. Boyd W., Lentfer C. "Sledenje starodavnosti gojenja banan v Papui Novi Gvineji." Avstralska in pacifiška znanstvena fundacija. 18. september 2007.
  4. Zgodovina banan, vir
  5. Jamajške banane in trpotci, vir
  6. 7 Sorte banan, vir
  7. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  8. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  9. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  10. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  11. 11 dokazanih koristi banan, vir
  12. Koristi in zdravstveno tveganje banan, vir
  13. Bhowmik D., Duraivel S., Umadevi M. Tradicionalna in medicinska uporaba banan. Časopis za farmakognozijo in fitokemijo. Letnik 1, številka 3, vir
  14. Osnovna načela ajurvede, vir
  15. Dale J. Zlate banane z visoko vsebnostjo pro-vitamina A je razvila Univerza za tehnologijo Queensland. 7. julij 2017, vir
  16. Boljše razumevanje banan bi lahko pomagalo preprečiti slepoto. Ameriško kemijsko društvo, 20. april 2016, vir
  17. Bi se lahko zdravilo, izdelano iz banan, borilo proti številnim smrtonosnim virusom? Zdravstveni sistem Univerze v Michiganu, 22. oktober 2015, vir
  18. Vlakna banana trpotca lahko zdravijo Crohnovo bolezen. Univerza v Liverpoolu, 25. avgusta 2010, vir

Prepovedana je uporaba kakršnih koli materialov brez našega predhodnega pisnega soglasja..

Uprava ni odgovorna za noben poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!