Image

Radioaktivno sadje, ki ni sadje. Česar o bananah še ne veste

Banane - kdo jih ne pozna! Večina nas ima rada te čudovite rumene sadeže. Samo banane sploh niso sadje in ne vedno rumeno. Na splošno jih obdaja veliko nenavadnih in zanimivih stvari..

Sadje? Berry? Trava!

Rastlina banana je največja zelnata cvetoča rastlina, ki raste iz čebulnic. Oprašujejo ga (odvisno od lege listov) ptice in majhni sesalci - tupaji ali netopirji in žuželke. Uradno gre za zelišče, ki je tesno povezano z lilijami, orhidejami in palmami..

Rastlina banane je običajno visoka in precej čvrsta, zato jo pogosto zamenjajo z drevesi, toda tisto, kar se zdi trup, je pravzaprav "lažno steblo" ali psevdosteblo. Listi rastline so na steblu razporejeni spiralno in se popolnoma razlikujejo od listov, ki smo jih vajeni..

Ko rastlina dozori, začne tvoriti cvet ali socvetja. Vsaka bananina rastlina običajno proizvede eno socvetje - tako imenovano "bananino srce". Iz tega samega "srca" nastanejo veliki viseči "storži", sestavljeni iz 3-20 stopenj bodočih banan (pravzaprav - jagodičja). Vsaka stopnja vsebuje do 20 "jagod", ki dozorijo trikrat na leto.

Cvetoča rastlina banan (slika Onkel Ramirez iz Pixabay)

In malo bolj nenavadna razvrstitev: v nekaterih državah se kup banan imenuje "roka", ena banana pa "prst". Vsaka bananina roka ima lahko od 10 do 20 prstov.

Od kod prihajaš, banana

Banane naj bi izvirale pred 10.000 leti, nekateri znanstveniki pa jim pravijo prvo sadje na svetu. Najzgodnejša pisna omemba je 6. stoletje pr. Podobo rastline pogosto najdemo v staroegipčanskih spisih..

Prve banane so zrasle na ozemlju sodobne Indonezije, Filipinov in Nove Gvineje. Od tam so jih trgovci in popotniki pripeljali v Indijo, Afriko in Polinezijo..

Divja banana ni bila tako okusna

Prvotno so divje banane vsebovale veliko velikih trdih semen in ne preveč okusnega mesa. Nam znane banane so se pojavile v Afriki okoli 650 našega štetja. Tam so jih odkrili vseprisotni Portugalci, začeli so rasti na Kanarskih otokih, od tam pa so v 16. stoletju po zaslugi španskih misijonarjev v Ameriko prišle banane. Od tega trenutka se je začel njihov veličastni "danes".

Sveže nabrane banane gredo na trg (slika Gunnar Mallon iz Pixabay)

Zdaj na svetu raste več kot 1000 različnih sort banan. Sem spadajo roza banane, zelene in bele črtaste banane z oranžnim mesom v obliki šerbeta in banane, ki imajo okus po jagodah. Obstaja en "ampak": ves ta sijaj banan praktično ne prenaša prevoza, saj je koža večine eksotičnih sort tanka - manj kot milimeter.

95% izvoženih banan prihaja iz ene gojene sorte, Cavendish. Do leta 1960 je bila najprimernejša sorta Gros Michel, ki jo je panamska gliva znatno zmanjšala. Medtem ko nekateri viri trdijo, da gre le za pametno marketinško potezo.

Nasadi banan (slika Reinout Dujardin iz Pixabay)

Obstaja tudi tehnična kultura - "tekstilna banana". Njeni listi se uporabljajo za izdelavo konoplje Manila za proizvodnjo vrvi in ​​tehničnih tkanin. Japonsko podjetje D&T Farm je razvilo novo sorto banan z jedilno lupino, ki je po teksturi podobna zelenim listom solate. Sami sadeži so bolj sladki in bolj aromatični kot njihovi klasični kolegi, žal pa so predragi (vsaka banana je 6 USD), zato jih je mogoče kupiti le v izbranih trgovinah v deželi vzhajajočega sonca.

Banane niso vedno rumene

Banane za izvoz pobirajo zelene in potujejo po svetu s hladilniki pri + 13-15 ° C. Po prihodu jih pošljejo v posebne zorilnice. Zaprti so in napolnjeni z mešanico dušika in etilena (rastlinski hormon), ki pospešuje zorenje. Ne bojte se etilena! Sintetizirajo ga vse rastline, razen alg, pa tudi glive in nekatere bakterije..

Torej je svetlo rumena barva, ki je običajno povezana z zrelimi bananami v supermarketih, dejansko umetno dozorela. Značilnost nezrele banane (razen barve) so jasno izraženi vzdolžni robovi (rebra) na plodu. Zrela banana se od nezrele razlikuje po skoraj okroglem delu, brez izrazitih robov..

Zelene banane (slika Manfred Richter iz Pixabay)

Če kupljene banane še vedno niso dovolj zrele, jih lahko z jabolkom ali paradižnikom daste v papirnato vrečko. So prvaki v vsebnosti naravnega etilena.

Kaj pa prezrele (črne / rjave) banane. Po mnenju kitajskih zdravnikov so najbolj uporabni! Vsebujejo največjo količino antioksidantov. Prezrele banane so v primerjavi z zelenimi in rumenimi kolegi najbolj prebavljive, saj so polisaharidi, ki jih vsebujejo (na primer škrob), že postali prebavljivi sladkorji. So lažje prebavljivi in ​​so najboljši za tiste, ki imajo težave z želodcem. Znanstveniki so v črnih pikah na lupini prezrele banane odkrili tudi posebno biološko aktivno spojino - lektin, ki ji napovedujejo vlogo cenovno dostopnega zdravila proti HIV, ki deluje imunomodulatorno in protitumorsko.

Prezrele banane (slika Alexas_Fotos iz Pixabay)

Kaj pišejo nalepke na banani?

Vsi smo že videli nalepke na bananah. V sovjetskih časih so otroci zbirali te nalepke. Danes pa jih običajno odtrgajo, ne da bi jih pogledali in jih vržejo stran. In zaman! So pomemben vir informacij, ker imajo kodo PLU (koda za iskanje cen), ki je nabor številk. Enako kodo najdemo pri nekaterih vrstah sadja (zlasti eksotičnih), avokadu, oreščkih in zeliščih, vedno pa je na voljo v treh vrstah:

1) Koda PLU - štirimestna, prva - 3 ali 4. Proizvod je bil gojen z intenzivno (zdaj običajno) metodo z uporabo gnojil in pesticidov.

2) Koda PLU - petmestna, prva - 9. Izdelek je ekološki, ročno nabran in gojen brez kemičnih gnojil in pesticidov. Najboljša možna možnost.

3) PLU - petmestna, prva - 8. Izdelek - gensko spremenjen. Hkrati je Mednarodna zveza za standarde izdelkov (IFPS), ki je razvila ta standard, julija 2015 poskušala odpovedati nesrečni G8. V izjavi je družba povedala, da je bila "predpona '8' (83000-84999) nekoč rezervirana za izdelke iz GSO, proizvajalci pa je nikoli niso uporabljali za maloprodajne izdelke." Ne preveč jasna izjava, zato se sami odločite, kaj storiti z bananami, če na nalepki vidite 8. Ali boste kupili ali ne, je vaša izbira.

Banane, gojene v Ekvadorju z intenzivno metodo. To označuje štirimestna koda PLU, od katerih je prva 4

Banane v Rusiji: katere in kje

"Tropske banane visijo z ogromnimi, pudrastimi kiticami," je Vladimir Giljarovski opisal oddelek kolonialnih in gastronomskih izdelkov v trgovini Eliseev, ki so jo leta 1901 odprli v Moskvi na Tverski. Ta eksotika je bila za večino prebivalstva neznana in nedostopna, čeprav je Rusko cesarstvo na začetku dvajsetega stoletja uvozilo veliko sadja - približno 100 tisoč ton letno.

V ZSSR so se nakupi banan v razsutem stanju začeli sredi petdesetih let 20. Glavna dobavitelja sta bila komunistični Vietnam in Kitajska. Za banane plačilo ni bilo potrebno - to je bilo nadomestilo za posojila in vojaško pomoč Sovjetske zveze. V zgodnjih 70-ih so banane po navodilih Leonida Iljiča Brežnjeva začele prihajati iz "banana republik" Latinske Amerike (Ekvador in Gvineja). Banana naj bi bila peto najpogostejše sadje za jabolki, hruškami, mandarinami in pomarančami..

Zdaj imajo banane GOST R 51603-2000. Govori o treh sortah: ekstra, prvi in ​​drugi. Za ekstra in prvi razred mora biti premer 3-4 cm, za drugi razred - od 2,7 do 4,1 cm, dolžina dodatnih banan pa je več kot 20 cm, prvi razred - 19 cm, drugi pa 14 cm.

Otroške sanje - razcepljene banane s sladoledom in koruznimi kosmiči (banane na žaru)

Tako varne radioaktivne banane

Banane vsebujejo približno 358 mg kalija na 100 g izdelka. Z njim lahko primerjamo samo kivi (522 mg kalija). Po eni strani je to super, če pa je kalij, so v bližini izotopi (v tem primeru kalij 40), kar pomeni, da je sam izdelek (zaradi svoje kemične sestave) radioaktiven. Brez panike! Radioaktivnost banan je majhna in človeku ne škoduje, razen če več let živi na nasadu banan ali v skladišču banan. Obstaja celo neuradna enota, ki označuje radioaktivni učinek. Imenuje se ekvivalentna doza banane (BED).

Kaj je dobro pri bananinem olupku

Banane plavajo v vodi kot jabolka in lubenice. A ne samo, da plavajo sami, ampak so ladje tudi pomagali pri navigaciji. Vsi poznajo šalo z moškim, ki je nataknil bananino lupino. Zakaj ne mandarine ali jabolka? Izkazalo se je (zahvaljujoč Japoncem - to težavo so ugotovili), v bananinem olupku je "gel" (mešanica polisaharidov in beljakovin). Ta gel tudi zmanjšuje trenje med čevljem in tlemi, vendar ga mandarine in jabolka preprosto nimajo. Torej, Američani so to vedeli, da so med drugo svetovno vojno za spuščanje ladij uporabili bananine olupke, ki so bili cenejši od katerega koli maziva. Res!

Prav v lupini banane je koncentrirana vsa aroma jagodičja, to pa je približno 50 kemičnih spojin. Zato se, če je le mogoče, obnašajte kot Azijci - hrano pecite v bananinem olupku. Na primer meso ali riž. Tukaj je najlažji način, kako izkusiti lepoto peke v bananinem olupku: lupino prerežite do konca in zgrabite nekaj bananine celuloze. Vstavite koščke čokolade, suhega sadja, oreščkov ali samo marshmallowov. Banano zavijemo v folijo in pečemo nad ogljem ali pečico. Postrezite toplo.

Sladica s pečeno banano in marshmallowi

Z bananami ravnajte pravilno. Všeč jim je

  1. Če zgornji del kupa banan (peclja) zavijete s trakom, lahko rok uporabnosti podaljšate za 3-5 dni.
  2. Če banano daste v hladilnik, bo lupina postala temno rjava ali celo črna, vendar to ne bo vplivalo na meso znotraj..
  3. Če obrnete banano na glavo in držite steblo kot palčkovo palico, se lepljiva vlakna lupine lažje olupijo, namesto da bi se držala mesa banane. A zakaj bi jih zavrgli ?! Ta vlakna so odličen vir prehranskih vlaknin.

Banane v številkah

17.000 tematskih predmetov je v Kalifornijskem mednarodnem muzeju banan. V Guinnessovi knjigi rekordov je naveden kot svetovni rekorder v kategoriji "največja zbirka na svetu, posvečena enemu sadežu." Na vhodu jih pogostijo z bananami in pravijo, da so sodobni Američani banane prvič videli hkrati s telefonskim aparatom Aleksandra Bella na svetovni razstavi v Filadelfiji leta 1876..

Razstave v Mednarodnem muzeju banan, od lažnih banan do bananinih pesmi (slika Andreas Lischka iz Pixabay)

Indija pridela 28% svetovnega pridelka banan. Kitajska je na drugem mestu z 10%.

48 banan prisiljeno jesti tatu na policijski postaji v indijskem Mumbaju, tako da zlata veriga, ki jo je pogoltnil, končno zapusti njegovo telo.

Leta 2016 so kitajske storitve pretakanja ljudem prepovedale snemanje, medtem ko so jedli banane, in to povezovali s "skušnjavo".

Približno 75% teže banane je voda.

Približno 60% človeških genov ima analog v genomu banane.

Otipljive koristi banan

Banana vsebuje prehranske vlaknine, vitamine A, C in B6, kalij, železo, mangan, magnezij, folno kislino, beljakovine in antioksidante. In tudi aminokislinski triptofan. Skupaj z vitaminom B6 pomaga telesu proizvajati serotonin, naravno snov, ki lajša depresijo..

Banane zdravijo črevesne motnje in zaprtje ter pomagajo v boju proti gripi, anemiji, artritisu, protinu in boleznim ledvic. V pomoč so tudi pri zniževanju krvnega tlaka, zaščiti zdravja srca, krepitvi metabolizma in imunosti, zmanjšanju resnosti razjed, spodbujanju zdravja oči, krepitvi močnih kosti in razstrupljanju telesa..

V 100 g vsebnost kalorij znaša 89 kcal. Hranilna vrednost: beljakovine - 1,09 g, maščobe - 0,33 g, ogljikovi hidrati - 22,84 g.

Banana

Banane imajo antioksidativne, protivnetne, antibakterijske in antialergijske lastnosti. S pomočjo komponent banane (dopamin, serotonin, adrenalin in noradrenalin) zdravijo aterosklerozo, hipertenzijo, povečajo aktivnost jetrnega encima, lajšajo konvulzije, majhni odmerki banane pa povečajo kakovost in količino sperme.

Glavna stvar je, da ne pretiravate z bananasto prehrano, da ne bi dobili nasprotnega učinka in tudi ne bi povzročali težav s prekomerno težo in krčnimi žilami..

Koristi banane za zdravje

Sestava in vsebnost kalorij

Osnovne snovi (mg / 100 g):Sveže sladice brez lupine [7]Sveže rumeni trpotci [8]Pečeni rumeni trpotci [9]Ocvrti rumeni trpotci [10]
Voda74,9165,2055,8749.17
Ogljikovi hidrati22.8431,8941.3736.08
Sladkor12.2317.5121.333.63
Prebavne vlaknine2.061.72.23.5
Beljakovine1.091.301,521.5
Maščobe0,330,350,1611.81
Kalorije (Kcal)89122155309
Minerali
Kalij358487477482
Magnezij27.364158
Fosfor22.323744
Kalcijpet4.3.4.
Natrij1.3.2.2.
Železo0,260,550,280,67
Cink0,150,190,210,23
Vitamini
Vitamin C8.718.416.43.4
Vitamin PP0,6650,6720,6850,818
Vitamin B60,3670,2420,2100,264
Vitamin B20,0730,0760,1300,102
Vitamin A0,064
Vitamin B10,0310,0620,0900,047

Po preučitvi zgornjih tabel lahko ugotovimo, da sveža banana ni zelo maščoben, ampak zelo hranljiv in energijsko dragocen izdelek. Kar zadeva trpotec, ki pred uživanjem zahteva toplotno obdelavo, je bogat z istimi minerali in vitamini kot sladice. S peko takšnega sadja lahko ohranite njihove koristne snovi, toda cvrtje zmanjša količino vitaminov in jih naredi bolj debele in hranljive..

Zdravilne lastnosti

Kljub temu, da je banana 75% vode, vsebuje veliko koristnih sestavin. Na primer, to tropsko sadje je zelo bogato s kalijem in tako pomaga telesu, da ohrani zdravje srca in ledvic ter okrepi osredotočenost in delovanje možganov. Znanstveniki trdijo, da zadostna količina tega minerala v telesu preprečuje nastanek ledvičnih kamnov, pomaga normalizirati krvni tlak in zmanjša tveganje za srčni napad za 27% [11]. Magnezij v kombinaciji z vitaminom C in B6 pozitivno vpliva tudi na delo srca..

Poleg tega je banana priporočljiva pri driski. Sadež sam po sebi ne bo rešil situacije, zagotovo pa bo pomagal obnoviti raven kalija, ki se med razdraženim želodcem izpere iz telesa [12]. Banana vsebuje tudi prehranske vlaknine, ki podpirajo normalno delovanje črevesja in igrajo pomembno vlogo pri preprečevanju raka debelega črevesa in danke. Mimogrede, antioksidanti v banani lahko pomagajo zmanjšati škodo zaradi prostih radikalov, za katere znanstveniki menijo, da prispevajo k razvoju rakavih tumorjev..

Banana velja za učinkovito pomoč v boju proti razjedam, saj vsebuje snovi, ki se upirajo bakterijam, ki povzročajo to bolezen. Deluje tudi antacidno (zmanjšuje draženje sluznice, pomirja prebavni sistem) in obdaja želodčne stene.

Banane so zdrave v kateri koli starosti, vendar so še posebej pomembne v zgodnjem življenju. Torej, pire krompir iz tega tropskega sadja običajno postane skoraj prvi otrokov obrok po materinem mleku. Banana praviloma ne povzroča alergij in otrokovemu telesu zagotavlja koristne snovi. Poleg tega po ugotovitvah britanskih znanstvenikov, če otroci vsak dan pojedo eno banano, se tveganje za nastanek astme zmanjša za 34% [12].

Uživanje tega tropskega sadja koristi tudi očem. Kljub temu, da je korenje običajno povezano s pozitivnim učinkom na oči, banane zaradi prisotnosti vitamina A v svoji sestavi prispevajo tudi k boju proti makularni degeneraciji (poškodbe mrežnice in oslabljen osrednji vid)..

Banane vsebujejo ne prav velike količine kalcija, a vseeno pomaga pri krepitvi kosti. Poleg tega nekateri neprebavljivi ogljikovi hidrati povečajo sposobnost telesa, da absorbira kalcij iz drugih virov..

Nenazadnje so banane pogosto in z dobrim razlogom povezane z izdelkom za športnike. Minerali in hitri ogljikovi hidrati nasičijo telo ter energizirajo in energizirajo za intenziven trening. Nekateri znanstveniki poleg tega verjamejo, da lahko banane pomagajo lajšati mišične krče in lajšati vneto grlo. Vendar ta učinek ni znanstveno dokazan..

Podobno ni dokazan učinek banan na človekovo razpoloženje. Antioksidant dopamin, pridobljen iz banane, ne vpliva na hormonsko raven, zato zaužitja ne bi smeli povezovati z izboljšanjem razpoloženja. In v primeru aminokisline triptofan, ki se v telesu spremeni v nevrotransmiter serotonin ("hormon dobre volje"), je njegova količina v banani tako nepomembna, da težko vpliva na razpoloženje.

V medicini

Čeprav se banane ne uporabljajo v farmacevtski industriji, imajo nedvomno zdravilne lastnosti, ki se pogosto uporabljajo v tradicionalni medicini. V tropskih državah, kjer banana velja za eno glavnih sestavin vsakodnevne prehrane, se za zdravljenje različnih bolezni ne uporablja samo celuloza sadja, temveč tudi preostala rastlina (korenine, listi, cvetovi, sadna lupina). Na primer, verjamejo, da infuzija cvetov pomaga pri diabetesu, razjedah in bronhitisu, korenine - pri boleznih želodca, dizenterije in listov - pri kožnih ranah in opeklinah [13]. Na našem območju je uporaba banan v zdravilne namene v glavnem omejena na uporabo sadja in njegove lupine..

Pijače in poparki

V primeru bronhitisa je v kombinaciji z zdravljenjem z zdravili priporočljivo piti medeno-bananin napitek. Za pripravo olupite in pretlačite 3 zrele banane, jih prelijte s 400 ml vrele vode in pustite, da se mešanica kuha približno 30 minut. Ohlajenemu izdelku dodajte 2 žlici medu in 5 dni pijte pol kozarca 4-krat na dan.

Napitek iz čokoladne banane vam lahko pomaga, da se znebite bolečine v grlu. Zmečkati morate 1 zrelo banano in ji dodati 1 žlico kakava v prahu. Nato dobljeno zmes raztopite v 1 kozarcu kuhanega mleka. Zdravilo jemljite pred spanjem 5 dni.

Za boj proti suhemu kašlju svetujemo, da zgnetemo eno zrelo banano, dodamo 100 ml pomarančnega soka, 200 ml vrele vode, 1 žlico medu in cimet po okusu. Izdelek uporabljajte 5-7 dni. In če skuhate celo banano z lupino, kot je čaj, in dodate malo cimeta, potem bo prišlo do zdravila za nespečnost..

Tradicionalni zdravilci trdijo, da lahko 1 pretlačena banana v kozarcu mleka pomaga telesu obvladovati blage alergijske reakcije. Pijačo je treba uživati ​​2-3 krat na dan. In če tej mešanici dodate malo medu, dobite dobro zdravilo za mačka..

Končno velja, da je bananin kvass pomočnik telesa v primeru aritmij. Za njegovo pripravo damo 2 skodelici sesekljane bananine lupine v gazo in vlijemo 3 litre vrele vode. Nato dodajte 1 žlico kisle smetane, kozarec sladkorja in pustite 12 dni. Na površini tekočine lahko nastane tanka plast plesni, ki jo je treba takoj odstraniti. Po 12 dneh lahko 1 liter kvasa vlijemo in filtriramo skozi gazo, v preostalo pa dodamo 1 liter vode in tretjino kozarca sladkorja, da ostane še nekaj dni, da se napolni. Kvas morate piti po pol kozarca 2-krat na dan pred jedjo.

Kot aplikacije se uporabljajo bananine lupine, redkeje bananina celuloza. Notranja stran kože deluje kot naravni antiseptik in zahvaljujoč čreslovinam in vosku lahko pomaga ustaviti krvavitev. Poleg tega olja v njegovi sestavi pomagajo lajšati bolečino in srbenje. Tako lahko lupino ali celulozo, ki jo previdno postrgamo z noža, uporabimo za praske, odrgnine, žulje, modrice, opekline in pike žuželk. Priljubljeni recepti predlagajo tudi redno nanašanje bananin olupkov na bradavice. Rezultat mora biti viden v 3-4 tednih.

V orientalski medicini

V vzhodni praksi banana velja za koristen izdelek in se uporablja za različne namene. Posebno pozornost namenjamo zrelosti plodov, ker to močno vpliva na njegove zdravilne lastnosti. Na primer, z dozorevanjem se v banani pojavi protein, ki sodeluje pri preprečevanju razvoja rakavih tumorjev. Nasprotno pa nezrele banane vsebujejo odporen škrob (prehranske vlaknine), za katerega indijski zdravniki menijo, da lahko izboljša diabetes..

V orientalski medicini tudi banana meni, da je učinkovit način za odmašitev krvnih žil. To sadje vsebuje fitosterole, ki pomagajo zniževati raven holesterola. Po enem od receptov 50 g pretlačene banane prelijte s skodelico čaja in dodajte 2 žlički medu. To zdravilo je treba piti zjutraj in zvečer..

Poleg tega v vzhodni praksi ni običajno kombinirati banane z mlekom, kot to pogosto počnejo na Zahodu. Menijo, da taka spojina negativno vpliva na proces prebave, lahko povzroči alergije in lahko povzroči na videz popolnoma nepovezane kašelj in izcedek iz nosu [14]..

V znanstvenih raziskavah

Ker ima banana številne koristne lastnosti in je glavni del prehrane v mnogih tropskih državah, je že dolgo predmet znanstvenih raziskav. Znanstveniki iščejo načine, kako narediti to sadje bolj odporno na različne bolezni, pa tudi preučujejo njegov potencial kot zdravilo..

Na primer, nedavno je bil uspešno zaključen 10-letni humanitarni projekt skupine avstralskih raziskovalcev, katerega cilj je bil izločiti banane, bogate s provitaminom A. Ta naloga je bila postavljena pred znanstvenike, ker v Ugandi in številnih drugih afriških državah na stotine tisoč otrok umre ali postane slep zaradi pomanjkanja tega vitamina v telesu. Zdaj bo težava delno rešena zahvaljujoč prihodnjim letinam "zlatih" banan [15]. Vzporedno s tem v ZDA preučujejo mehanizme proizvodnje karotenoidov v bananah [16]..

Tudi v ZDA skupina znanstvenikov iz različnih držav dela na raziskovanju spojine, ki jo najdemo v banani - beljakovine lektin (BanLec). Ugotovljeno je bilo, da lahko ta beljakovina postane osnova za zdravila proti virusnim boleznim (gripa, hepatitis C, HIV itd.). Prvi poskusi so pokazali, da virusom preprečuje vstop v celice telesa, hkrati pa povzroča neželene učinke v obliki draženja in vnetja. BanLec, ki so ga znanstveniki rahlo "izpopolnili", bodo postopoma preizkušali na živalih in nato na ljudeh. [17].

Poleg tega britanski znanstveniki delajo na ustvarjanju zdravil, ki bodo uporabljala vlaknine iz banane in brokolija. To zdravilo je namenjeno zdravljenju bolnikov s Crohnovo boleznijo (vnetna bolezen prebavil) [18].

V dietetiki

Nutricionisti banano priporočajo pri vnetnih boleznih dvanajstnika, želodca in ustne votline. Vključen je v prehransko hrano pri boleznih trebušne slinavke, pa tudi pri nekaterih boleznih jeter in ledvic..

Kar zadeva diete, namenjene hujšanju, je na tem področju odnos do banan dvoumen. Nekateri menijo, da je to sadje preveč kalorično in ga v nobenem primeru ne bi smelo vključevati v prehrano hujšanja. Drugi, nasprotno, trdijo, da banana, čeprav ima veliko kalorij, ne vsebuje maščob, zato jo lahko in bi jo morali uživati, vendar zmerno..

Vsekakor je med dieto zaželeno jesti nezrele banane, ki vsebujejo škrob, ki še ni imel časa, da bi se spremenil v sladkor. Glikemični indeks takšnega sadja je le 30 enot, medtem ko ima zrela banana približno 50. Tako bo nezrelo sadje prebavilo dlje, izognilo se bo močnemu skoku sladkorja in prineslo daljše nasičenje..

Pri kuhanju

V nekaterih tropskih državah, kjer je banana osnova prehrane, je ne uživajo samo surovo ali v sladicah, temveč tudi kuhano, ocvrto in pečeno na premogu. Običajno iz trpotcev pripravimo priloge. Afričani jih dodajajo žitaricam, omletam in celo juham, na Kitajskem pa banane najdemo v zelenjavni solati. Omake, enolončnice, čips so pripravljeni na osnovi banan, iz njih so narejeni moka in kečap.

Mimogrede, banana lahko pride prav tudi med kuhanjem mesa. Da bi bila mehkejša in bolj nežna, izkušene gospodinje v ponev dodajo bananine olupke.

Kar zadeva združljivost banane z drugimi živili, se dobro kombinira s sladkim sadjem in oreščki. Nekateri nutricionisti v mešanju banane z mlečnimi izdelki ne vidijo ničesar pobudenega, drugi pa menijo, da je tak tandem nesprejemljiv. Najbolje je, da med obroki pojeste banano, ločeno od drugih obrokov..

Banana se uporablja za pripravo najrazličnejših pijač, od svežih sokov, napitkov in koktajlov do čaja, kave, piva in gina. Za nas bolj tradicionalni sokovi in ​​smutiji je priporočljivo piti vsak dan med obroki ali po vadbi. Nutricionisti in trenerji Victoria's Secret priporočajo pripravo zelenega soka iz banane, dveh hrušk, stebla zelene, peščice špinače, limone in medu..

Ljubitelji kave morda ne bodo omejeni na dodajanje bananinega sirupa svoji pijači, ampak tudi eksperimentiranje s svežim sadjem. Torej, morate ohladiti 350 ml močne kave, dodati 100 g sladoleda, 1 banano, ščepec cimeta, malo naribane čokolade in vse pretlačiti v mešalniku. Nato v kozarec damo zdrobljen led in natočimo pijačo.

Banana se uporablja tudi v alkoholnih pijačah. Na primer v Ugandi se iz njega pripravlja nacionalna pijača waragi (domači gin). Običajno waragi pijejo iz sodov skozi posebne dolge slamice..

Banano lahko uporabimo tudi za pripravo sladkega koktajla na osnovi vina. Če želite to narediti, vzemite 1 banano, 2 limeti, 100 g čokoladnega sladoleda, 1 žlico sladkorja v prahu v kozarec belega muškatnega oreha in dodajte led po mešanju.

V kozmetologiji

Številne študije kažejo, da je banana koristna ne samo za zdravje notranjih organov in sistemov, ampak tudi učinkovita, če jo uporabljamo zunaj. To sadje se aktivno uporablja pri razvoju kozmetike za nego kože in las. Svetovni kozmetični velikani vsako leto kupijo tone banan za izdelavo različnih krem, mask, losjonov itd..

Banana naj bi pomagala vlažiti kožo obraza, pomagala odpraviti gube in pomaga pri boju proti aknam. Recept za vlažilno masko je preprost: polovico zrele pretlačene banane zmešajte z 1 žlico jogurta in 1 žlico olja vitamina E. Nanesite na čist obraz in po 30 minutah sperite. Da bi bila koža bolj elastična in elastična, morate zmešati celulozo, izrezano iz bananine lupine, in 1 rumenjak. To masko hranimo 5 minut in nato speremo. Za zdravljenje aken prizadeto območje preprosto podrgnite z notranjo stranjo lupine in po nekaj minutah sperite z vodo.

Pri negi las ima banana hranilni, vlažilni in krepilni učinek. Da bi dosegli učinek in se izognili težavam, morate upoštevati naslednja priporočila:

  • banane ne gnetemo z vilicami, temveč stepamo z mešalnikom, dokler ne dobimo homogene mase, sicer se kepe ne bodo dobro izprale;
  • preden masko sperete z vodo, nanesite na lase in sperite s šamponom, sicer lahko lasje ostanejo lepljivi;
  • maske ne držite na laseh dlje kot 20–30 minut (ne pustite, da se posuši).

Za recepte morate le pripraviti surovo jajce s 4 žlicami pretlačene banane. Za vlažilni učinek zmešajte po 3 žlice pireja iz banane in avokada, surovega jajca in 2 žlici nerafiniranega oljčnega olja. V boju proti izpadanju las je priporočljivo kombinirati 4 žlice pretlačene banane z 1 žlico morske soli in dodati malo oljčnega olja za tanjšo konsistenco. Ta maska ​​se vtre v korenine, ne da bi se nanašala na celotno dolžino las..

Nekonvencionalna uporaba

Sama plod banan se običajno uporablja precej tradicionalno, čeprav se včasih bananin olupki uporabljajo namesto usnjenega laka za čevlje ali kot kozmetika, vendar se listi banane uporabljajo veliko širše..

Prvič, uporabljajo se kot okras med različnimi budističnimi obredi in rituali. V Indiji služijo tudi kot krožniki za tradicionalne jedi. Drugič, iz bananin listov se izdelujejo nekakšni dežniki, pa tudi nekakšen ovojni papir za hrano. Tretjič, goji se celo posebna vrsta rastlin - tekstilna banana. Iz njegovega močnega lažnega debla listov se izdelujejo ribiške mreže, morske vrvi in ​​splavi. Na koncu se v delih Indije še vedno uporabljajo bananine liste namesto toaletnega papirja..

Nevarne lastnosti banane in kontraindikacije

Tako kot kateri koli drugi živilski izdelek ima tudi banana s splošnim pozitivnim učinkom na telo tudi v nekaterih primerih nasproten učinek. To ne pomeni, da ga je treba popolnoma izključiti iz prehrane, vendar je treba pod določenimi pogoji omejiti uživanje tega sadja..

  • Banana aktivno odstranjuje tekočino iz telesa, zaradi česar pride do zgoščevanja krvi in ​​zmanjšanja pretoka v organe in dele telesa. Zato se ljudje, ki trpijo zaradi krčnih žil, moški, ki imajo težave z erekcijo, in bolniki s tromboflebitisom ne smejo zanositi z uživanjem banan..
  • Jemanje zaviralcev adrenergičnih receptorjev beta za srčne bolezni znatno poveča raven kalija v telesu, zato ne bi smeli uživati ​​velikih količin banan, bogatih s tem mineralom, zlasti z nezdravo ledvico.
  • Banane v velikih količinah niso priporočljive za sindrom razdražljivega črevesja, saj lahko povzročijo napihnjenost.
  • Nekontrolirano uživanje banan je kontraindicirano pri debelih ljudeh.
  • Ljudje s sladkorno boleznijo morajo biti previdni pri izbiri banan. Najbolje je jesti rahlo nezrelo sadje, saj se zreli kompleksni ogljikovi hidrati, ki jih vsebujejo (škrob in vlaknine), spremenijo v ogljikove hidrate z visokim glikemičnim indeksom..

Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih banane in zelo vam bomo hvaležni, če boste sliko delili na družbenih omrežjih s povezavo do naše strani:

Zanimiva dejstva

Ozemlja, na katerih rastejo banane, se nahajajo v istem podnebnem pasu, obkrožajo celotno zemljo in so dobila igrivo ime "bananin pas". V mnogih od teh držav banana po pomembnosti ni slabša od našega kruha, vendar Uganda in Burundi veljata za vodilni pri uživanju tega sadja, kjer po statističnih podatkih vsak človek na leto poje približno 200 kg..

Toda na Filipinih banan ne jedo samo, ampak z njimi tudi dobro zaslužijo. Sorta Gokusen je bila vzrejena tako, da je od 100 drugih sort vzel najboljšo, zato je to sadje bolj aromatično in bolj sladko od drugih. Goji se na nadmorski višini 500 m na ekološko čisti zemlji. En sadež tehta približno 200 g in stane 6 dolarjev.

Prebivalci tropskih držav, ki so tisoče let gojili in uživali banane, si niso mogli pomagati, da bi podobo tega sadeža uvedli v svojo kulturo in jezik. Na primer, če pri nas, ko gre vse dobro, rečejo "kot po maslu", potem v Indiji rečejo "gre kot bananina kožica". Obstaja tudi veliko afriških pregovorov, v katerih se na primer banana ali njeni listi primerjajo z osebo: "tudi stari bananin list je bil nekoč mlad in zelen" ali "ženska, ki je rodila otroka, je kot drevo banan, ki se je zlomilo pod težo svojih plodov".

Če je bila v tropskih državah z banano že dolgo naklonjena, potem o Evropi tega ni mogoče reči. Na primer v Nemčiji v 30-ih. V dvajsetem stoletju so eksotično sadje označili kot "nepatriotsko". Gre za to, da je bil denar, uporabljen za uvoz banan, usmerjen v druge potrebe. Da bi to skrili, so bili zdravniki po vsej državi prisiljeni upoštevati ukaze in govoriti o strašni nevarnosti banane. In na prodajalnah sadja so bili plakati "Patrioti jedo nemška jabolka".

Dandanes se banane aktivno prodajajo po vsem svetu, tržniki pa se ne naveličajo novih načinov za povečanje prodaje. Tako lahko v enem od ameriških supermarketov kupite prezrele banane s priloženim receptom za bananin kruh. In v Koreji so pripravili paket, ki vsebuje sedem banan z različno stopnjo zrelosti (od še vedno zelenih do pripravljenih za uživanje). Ideja je, da sadje dozori postopoma in z nakupom takega kompleta stranka vsak dan prejme zrelo banano.

Banana najde svoj odraz v svetovni kulturi. Posvečeni so mu spomeniki (v ZDA, Avstraliji, Kanadi, Norveški), odpirajo se muzeji (v Avstraliji, ZDA, Nemčiji), 10. aprila pa ljudje praznujejo dan, posvečen temu sadežu. Poleg tega so prepevali pesmi o bananah (na primer »Nimamo banan« Louisa Prime ali »Zelene banane« Jakea Owena), o njih so pisali otroške pesmi, pogosto so jih upodabljali v tihožitjih. V zadnjem času so se pojavili umetniki, kot je Nizozemec Stefan Bruchet, ki sadje banan spremeni v prava umetniška dela..

Botanični opis

Banana je plod velike trajnice zelišč iz rodu banana (lat. Musa) iz družine banan (lat. Musaceae). Čeprav smo v vsakdanjem življenju in kulinariki navajeni, da o bananah mislimo le kot o sadju, jih botaniki uvrščajo med jagode. Prav te nestandardne jagode spadajo med najpomembnejše svetovne pridelke, skupaj s pšenico, rižem, koruzo in krompirjem. Po statističnih podatkih ljudje po vsem svetu pojedo približno sto milijard banan na leto [1].

izvor imena

Kar zadeva znanstveni izraz Musa, obstajata dve različici njegovega izvora. Po prvem je bila izposojena iz arabskega jezika, v katerem beseda mauz (arabsko: موز) pomeni banana. Po drugi različici je bilo latinsko ime dano v čast grškemu renesančnemu botaniku Antoniju Museu. Kar zadeva samo besedo "banana", se v večini sodobnih evropskih jezikov sliši enako. Verjetno so ga prvotno Portugalci ali Španci sprejeli iz zahodnoafriškega jezika Wolof, v katerem se izgovarja - banana [2].

Zgodovina

Številni raziskovalci izvora banane se strinjajo, da sta bila Malajsko otočje in Oceanija rojstni kraj tega sadeža. Znanstveniki verjamejo, da so ljudje tam začeli gojiti banane za prehrano ljudi v 5. tisočletju pred našim štetjem. In nekateri celo trdijo, da so banano gojili v Papui Novi Gvineji (Oceanija) že v 8. tisočletju pred našim štetjem. [3]

Do zdaj spori o obdobju pojava banan v Afriki ne ponehajo. Nekateri raziskovalci so torej prepričani, da banane na Madagaskarju gojijo približno 3 tisoč let. Vendar trdnejši dokazi kažejo, da so se ti plodovi na afriškem otoku pojavili šele v letih 400–600 po zaslugi azijskih kolonialistov. Približno ob istem času so se banane razširile po Bližnjem vzhodu, na Kitajskem pa so se pojavile malo prej - okrog leta 200 našega štetja, čeprav so široko priljubljenost uspele pridobiti šele v 20. stoletju [4].

Zahvaljujoč portugalskim mornarjem, ki so v Afriki odkrili sladko rumeno sadje, so se na Kanarskih otokih pojavili nasadi banan, od tam pa je to sadje odprlo pot v države Karibov, Srednje in Južne Amerike. Kar zadeva severnoameriško celino, so bili tam rumeni sadeži vključeni v prehrano lokalnih prebivalcev šele v drugi polovici 19. stoletja..

Ista usoda je doletela banano v Evropi. Do začetka viktorijanske dobe po bananah ni bilo veliko povpraševanja, čeprav so jih poznali že v starem svetu (po legendi je njihov odličen okus prizadel Aleksandra Velikega, ki jih je pripeljal iz Indije). Nov val zanimanja za banane se je pojavil v 19. stoletju v Hamburgu v Nemčiji, kamor so mornarje pripeljali to čezmorsko sadje in ga zajeli po Evropi. Francozom je bila nova dobrota še posebej všeč. Poleg tega je v Parizu banana postala sestavni simbol salonskega življenja..

Kar zadeva Rusijo, se je aktiven uvoz banan začel pri Nikiti Hruščovu. Seveda ni treba govoriti o široki dostopnosti teh sadežev, toda v velikih mestih so se občasno pojavili na policah. Vendar pa v 60-ih. odnosi ZSSR z enim od dveh glavnih dobaviteljev tropskega sadja, Kitajsko, so se poslabšali. In še eno državo dobaviteljico, Vietnam, je zajela vojna, zato se je uvoz banan praktično ustavil. V sedemdesetih letih. Leonid Brežnjev je vzpostavil uvoz sadja iz Afrike in Latinske Amerike.

Zanimivo je, da za razliko od našega časa, ko lahko rumeno sladko banano kupimo skoraj kjer koli na svetu, prej sladke sorte tega tropskega sadja ni bilo mogoče uživati ​​povsod. Ne v vseh državah, kjer so gojili banane, so bile primerne za uživanje surovih. In okus bi bil lahko opazno drugačen.

Vendar je v 19. stoletju srečno naključje pomagalo širiti sladko sadje banan po vsem svetu. V začetku stoletja je francoski botanik in kemik Jean-Francois Pouillat z Martinika na Jamajko pripeljal vrsto banan, ki so jih kasneje poimenovali Gros Michel [5]. To sladko tropsko sadje je hitro pridobilo priljubljenost med domačini in s prihodom prvih hladilnih komor je Jamajka začela pošiljati prve večje pošiljke banan v druge države. Tako je Gros Michel postopoma pridobil svetovno slavo..

Sorte

Vrstna in sortna raznolikost banan je neverjetna. Poleg rastlin, ki proizvajajo užitno sadje, obstajajo tudi okrasne in divje banane. Neposredno užitne sorte banan običajno delimo na sladico (s sladko kašo) in trpotce (s trdo, škrobno sredico). Prve običajno jedo surove ali posušene, druge pa potrebujejo toplotno obdelavo ali pa se uporabljajo kot krma za živino..

Zanimivo je, da so skoraj vse sorte užitnih banan, ki jih danes gojimo, sorte istega kultigena - gojene rastline, ki v naravi nima analoga. Včasih so divje banane na videz podobne znanim rumenim polmesecem, v notranjosti pa so posejane s semeni, majhna količina celuloze pa ima neprijeten okus..

Kar zadeva pojedene banane, so skoraj vse obstoječe sorte različice človeškega vzgojenega hibrida. Z delom rejcev je bilo mogoče doseči dobre lastnosti okusa in zahtevano stopnjo odpornosti proti boleznim in škodljivcem. Glede na to, da se rastlina razmnožuje vegetativno, imajo pravzaprav vse banane, ki danes rastejo, iste rodovnike..

Kljub temu pa tudi tako mukotrpno delo ni jamstvo za varnost sadja. Tako je na primer že omenjeno sorto Gros Michel, nespornega vodjo svetovnih zalog, sredi dvajsetega stoletja skoraj popolnoma uničila bolezen, imenovana "panamska gliva". Po tem so znanstveniki razvili novo sorto - Cavendish, ki jo zdaj lahko najdemo na policah trgovin po vsem svetu..

Med nenavadnimi bananami poleg že opisane divje izstopa tudi rdeča Cavendish, ki ima poleg lupine ustrezne barve kremast okus z malinovimi notami. Na otoku Java lahko najdete modro banano, na Floridi in Havajih pa rastejo Ae Ae banane, ki so po videzu (menjavanje temno zelenih in svetlo zelenih črt) bolj podobne bučkam [6]. Poleg tega je v mnogih državah sveta, vključno z našo, priljubljena tako imenovana "otroška banana". Kot že ime pove, gre za majhne banane (do 12 cm), s tanko lupino in kremastim mesom. Običajno so slajši od običajnega sadja..

Gojenje lastnosti

V nasprotju s splošnim prepričanjem sadje banane ne raste na palmi, temveč na istoimenskem zelišču, ki mimogrede, skupaj z bambusom, velja za najvišje zelišče na svetu. Listi, ki se med seboj spiralno prekrivajo, iz katerega nastane lažni trup, včasih dosežejo 12 metrov višine. Barva listov se razlikuje glede na vrsto in sorto banane (popolnoma zelena, dvobarvna - škrlatno zelena ali lisasta - z rjavimi madeži). Med razvojem banana odvrže stare liste, znotraj lažnega debla pa se pojavijo novi poganjki..

Obdobje cvetenja banane se začne 8-10 mesecev po sajenju. Izpod tal požene deblo skozi deblo, ki tvori zapleteno socvetje treh slojev cvetov: na vrhu so ženski cvetovi, ki tvorijo plodove, spodaj dvospolni in celo spodaj moški. Opraševanje se zgodi zaradi netopirjev, ptic in majhnih sesalcev. Iz enega socvetja se običajno razvije več sto banan. Značilnosti barve, oblike in okusa sadja so odvisne od sorte..

Naravni habitat rastočih banan je ozemlje v tropskem in subtropskem pasu. Rastline potrebujejo visoko vlažnost, optimalna temperatura pa je od 25 do 36 ° C. Poleg tega banane najbolje uspevajo v kislih tleh, bogatih z dušikom, kalijem in fosforjem..

Na ozemlju Rusije gojijo banane samo v bližini Sočija, vendar nizke zimske temperature ne omogočajo, da plodovi popolnoma dozorijo. Praviloma se pri temperaturah okoli 16 ° C rast tropskega sadja upočasni, pri 10 ° C pa se ustavi. Dolgo bivanje v neugodnih razmerah lahko rastlino pripelje do smrti.

Kljub neprimernemu ruskemu podnebju lahko banano z užitnim sadjem gojimo kar v vaši hiši ali celo v stanovanju, če upoštevate določene pogoje:

  1. 1 izbrati morate sadike pritlikavih sort (na primer Musa Super Cavendish Dwarf ali Musa Cavendish Dwarf), ki dosežejo višino največ 1,5-2 metra;
  2. 2 najboljše mesto za tropsko rastlino je najsvetlejše mesto;
  3. 3 banana potrebuje obilno zalivanje in visoko vlažnost zraka, če v stanovanju ni popolnoma zagotovljena, potem je treba liste redno škropiti.

Poleg tega je priporočljivo, da banano hranite vsaka 2 tedna, pa tudi pravočasno presadite. Znak, da je rastlina zrela za večjo posodo, so običajno korenine, ki postanejo vidne iz drenažnih lukenj. Banana praviloma začne rojevati, ko doseže velikost, primerno za lonce s prostornino 30-50 litrov..

Izbira in shranjevanje

Banane običajno nabirajo nezrele in jih nato prevažajo v hladilnih komorah po vsem svetu. Lepota tega sadeža pa je v tem, da dozori tudi po trganju z veje. Pri izbiri banan morate izhajati od svojega cilja. Če nameravate sadje jesti ali uporabiti v naslednjih 1-2 dneh, lahko na lupini uporabite banane z rjavimi pikami. Ti sadeži so zreli in pripravljeni za uživanje. Vendar rjave ali črne lise kažejo na prezrelost in začetek procesa gnitja plodov..

Seveda morate preveriti, ali je bananina lupina trdna, brez vidnih poškodb. Premehko jedro ali svetlo rjave lise na njem so znak prezrelosti. Če potrebujete banane za prihodnjo uporabo, lahko sadje vzamete z zelenkasto lupino. Uporabite jih lahko tudi v tej obliki, vendar imajo bolj viskozen in manj sladek okus, zato je bolje, da dozorijo..

Ko gre za shranjevanje banan, je za zrelo sadje primerna temperatura 7-10 ° C, za zrele pa 12-14 ° C. Banane ni priporočljivo hraniti v hladilniku, ker pri nizkih temperaturah lupina hitro postane črna (čeprav to nima posebnega vpliva na okus). Mimogrede, nasveti, ki so običajni v internetu - zaviti bananine repove v folijo za njegovo daljše shranjevanje - v praksi niso zelo učinkoviti.

Bolezni in škodljivci

Rezultat dolgega in skrbnega dela rejcev je bila vzreja sorte Cavendish, ki ima odlične okusne lastnosti, prinaša dobre pridelke in dobro prenaša prevoz. Kljub vsem prednostim pa obstajajo nekatere pomanjkljivosti, ki postanejo ključne, ko gre za sposobnost preživetja sorte. Najprej je to nezmožnost rastline, da razvije obrambne mehanizme pred boleznimi..

Dejstvo je, da je užitne plodove banan mogoče dobiti le iz rastlin, ki so bile razmnožene vegetativno (sajenje poganjka). Toda v tem primeru se banana neha razvijati in prilagajati okolju, na eni strani pa vedno dobimo enako kakovostno in okusno letino, na drugi strani pa smo dovzetni za bolezni..

V isto past je padla sorta Gros Michel, ki so jo vzredili rejci. Sredi dvajsetega stoletja ga je napadla tako imenovana "panamska bolezen" TR1 (gliva tropske rase 1), ki je privedla do prenehanja velikega gojenja Gros Michel. Pri gojenju sorte Cavendish so raziskovalci upoštevali posebnosti bolezni in naredili "novo" sadje, odporno proti njej. Vendar so se organizmi, ki okužijo sadje, še naprej razvijali. Zaradi tega je mutirana vrsta "panamske bolezni" TR4 ogrozila prihodnjo usodo Cavendisha.

Vendar pa banani še ne grozi popolno izginotje. Znanstveniki še naprej izvajajo raziskave in skušajo v novo sorto vnesti enega od genov indonezijske divje banane, ki je odličen za spopadanje s trenutnimi boleznimi TR. Vendar ta postopek nekoliko upočasni dejstvo, da so za selektivno selekcijo potrebna semena, ki so v užitnih bananah izjemno redka..

Poleg panamske bolezni je banana dovzetna za napade okroglih črvov in črnih hroščev. Težave lahko nastanejo tudi zaradi bakterijske bolezni moko ali glive sigatoke, toda pridelovalci banan so se s temi nesrečami naučili obvladovati zaradi kemičnih snovi..

  1. Razbijanje sedmih največjih mitov o bananah, vir
  2. Banana, vir
  3. Boyd W., Lentfer C. "Sledenje starodavnosti gojenja banan v Papui Novi Gvineji." Avstralska in pacifiška znanstvena fundacija. 18. september 2007.
  4. Zgodovina banan, vir
  5. Jamajške banane in trpotci, vir
  6. 7 Sorte banan, vir
  7. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  8. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  9. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  10. Nacionalna podatkovna baza hranil, vir
  11. 11 dokazanih koristi banan, vir
  12. Koristi in zdravstveno tveganje banan, vir
  13. Bhowmik D., Duraivel S., Umadevi M. Tradicionalna in medicinska uporaba banan. Časopis za farmakognozijo in fitokemijo. Letnik 1, številka 3, vir
  14. Osnovna načela ajurvede, vir
  15. Dale J. Zlate banane z visoko vsebnostjo pro-vitamina A je razvila Univerza za tehnologijo Queensland. 7. julij 2017, vir
  16. Boljše razumevanje banan bi lahko pomagalo preprečiti slepoto. Ameriško kemijsko društvo, 20. april 2016, vir
  17. Bi se lahko zdravilo, izdelano iz banan, borilo proti številnim smrtonosnim virusom? Zdravstveni sistem Univerze v Michiganu, 22. oktober 2015, vir
  18. Vlakna banana trpotca lahko zdravijo Crohnovo bolezen. Univerza v Liverpoolu, 25. avgusta 2010, vir

Prepovedana je uporaba kakršnih koli materialov brez našega predhodnega pisnega soglasja..

Uprava ni odgovorna za noben poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!

Banana je sadje, jagodičje ali zelenjava?

Večina ljudi zlahka prepozna razliko med sadjem, jagodičevjem in zelenjavo..

Vendar je razlikovanje med različnimi vrstami sadja manj jasno - in morda se sprašujete, kako so razvrščene banane..

V tem članku boste dobili odgovor na vprašanje, ali je banana sadje, jagodičje ali zelenjava..

Kakšna je razlika med sadjem in jagodami?

Sadje se uporablja za opis sladkih, mesnatih struktur cvetoče rastline, ki držijo seme..

Plod je reproduktivni organ takšnih rastlin, njegova glavna naloga pa je širjenje semen na nova območja, kjer lahko rastlina raste. Sadje lahko razdelimo v dve glavni kategoriji: mesnato ali suho (1).

Suho sadje je hrana, ki je običajno ne štejemo za sadje, na primer oreški, stročnice in kokos..

Po drugi strani pa smo navajeni mesnatega sadja - običajnega sadja, kot so jabolka, češnje in banane.

Mesnato sadje lahko nadalje razdelimo na preprosto sadje, več sadja in sestavljeno sadje. Jagode so podkategorija preprostih mesnatih sadežev (1).

Zato so vse jagode sadje, niso pa vse sadje jagode..

Plodovi so reproduktivni organi cvetoče rastline. Razdelimo jih lahko na več podkategorij, od katerih je ena jagodičevje..

Banane so botanično jagode

Presenetljivo je, da z botaničnega vidika banane veljajo za jagode..

Kategorija, pod katero spada sadje, je določena z delom rastline, ki se razvije v plod. Na primer, nekateri plodovi se razvijejo iz cvetov, ki vsebujejo en jajčnik, drugi pa iz cvetov, ki vsebujejo več (1).

Še več, sadna semena so obdana s tremi glavnimi strukturami:

  1. Exocarp: skorja ali zunanji del sadja.
  2. Mezokarp: celuloza ali srednji del sadja.
  3. Endokarp: Notranjost, ki pokriva seme ali seme.

Glavne značilnosti teh struktur prispevajo tudi k razvrščanju plodov (1).

Na primer, da se sadje šteje za jagodičje, se mora razviti iz enega jajčnika in ima običajno mehko eksokarpo in mesnat mezokarp. Endokarp mora biti tudi mehak in lahko vsebuje eno ali več semen (2).

Banane izpolnjujejo vse te zahteve. Razvijejo se iz rože, ki vsebuje en sam jajčnik, imajo mehko kožico in mesnato sredino. Poleg tega banane vsebujejo več semen, ki jih marsikdo ne opazi, ker so majhne..

Banane se razvijejo iz rože z enim jajčnikom, imajo mehko in sladko sredino ter vsebujejo eno ali več semen. Zato se botanično ujemajo z jagodami..

Banane se ne štejejo za jagode

Mnogi so presenečeni, ko izvedo, da so banane uvrščene med jagode..

Večina ljudi misli na jagode kot na majhne plodove, ki jih lahko nabiramo iz rastlin, kot so jagode, maline in robide. Botanično pa to sadje ne velja za jagodičevje..

To pa zato, ker se ne razvijejo iz cvetov z enim jajčnikom, temveč iz cvetov z več jajčniki. Zato jih pogosto najdemo v grozdih in jih uvrščamo med infruktresence (3).

Po drugi strani pa banane in drugo sadje, ki spada pod razvrstitev jagodičja, v svojem imenu redko vsebujejo besedo "jagodičje" in se običajno ne štejejo za jagode..

Zmeda se je začela, ko so ljudje začeli določeno sadje imenovati "jagode" tisoče let, preden so botaniki prišli do natančne razvrstitve različnih vrst sadja..

Čeprav ta klasifikacija trenutno obstaja, se večina ljudi tega ne zaveda. Zmedo dodatno povečuje dejstvo, da se tudi botaniki včasih ne strinjajo glede natančne razvrstitve nekaterih sadežev (1, 4).

Zato se beseda "sadje" uporablja za opredelitev večine sadja, vključno z bananami, namesto imena podkategorije, pod katero spadajo..

Številni sadeži so bili uvrščeni med sadje tisoče let, preden so botaniki prišli do uradne klasifikacije. To je glavni razlog, da banane v svojem imenu ne vsebujejo besede "jagodičje" in se zato ne štejejo za take..

Drugo neverjetno sadje, ki je prav tako jagodičevje

Banane niso edino neverjetno sadje, ki spada v podkategorijo jagodičja.

Drugo nepričakovano sadje in zelenjava, ki se botanično šteje za jagodičje (2):

  • Paradižnik
  • Grozdje
  • Kivi
  • Avokado
  • Paprika
  • Jajčevec
  • Guava

Tako kot banane se tudi vse zgoraj navedeno sadje in zelenjava razvije iz cvetov, ki vsebujejo en jajčnik, imajo mesnato sredino in vsebujejo eno ali več semen. Zaradi tega so botanično jagodičevje, kljub temu da jih redko štejejo za take..

Paradižnik, grozdje, kivi, avokado, paprika, jajčevci in guave so nekaj drugega sadja, ki botanično velja za jagodičevje. Vendar jih, tako kot banane, redko štejejo za jagode..

Povzemite

  • Jagode so podkategorija plodov cvetoče rastline, ki imajo sladke, mesnate, semenom podobne strukture.
  • Banane se razvijejo iz enega samega cvetja jajčnika in imajo mehko skorjo, mesnato sredino in majhna semena.
  • Kot taki izpolnjujejo vse botanične zahteve jagodičja in jih lahko štejemo za sadje in jagodičevje, ne pa tudi za zelenjavo.

Vam je bil članek v pomoč? Delite z drugimi!